Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

0

Pirkumu gorzs

Pirkumu gorzs

Mēs neatradām to, ko meklēji :(

Kontaktlēcu kopšanas līdzekļi

Nav noslēpums, ka ne visiem ir ideāla redze. Citi nēsā brilles, citi kontaktlēcas. Manaslecas.lv piedāvā iespēju iegādāties kontaktlēcas ar dažādiem stiprumiem. Taču visām tām kopīgs ir viens – tīrīšanas līdzekļi. Lai gan arī kontaktlēcu kopšanas līdzekļi atšķiras, tie tomēr pilda vienu kopīgu funkciju.

Tie, kas vēlas, lai kontaktlēcas kalpotu labi, jau ir izmēģinājuši, vai vismaz zina ražotāja Schalcon produkciju. Itāļu kontaktlēcu ražotājs piedāvā jaunu, uzlabotu lēcu kopšanas produktu – daudzfunkcionālu kontaktlēcu šķidrumu ar hialuronāta hidroksīdu. Šī sastāvdaļa veicina un uztur acij nepieciešamos apstākļus, proti, mitrina aci. Jaunais produkts domāts visu veidu kontaktlēcu kopšanai, arī kontaktlēcu lietotājiem ar jutīgām acīm (NEDER KLIENTIEM AR JŪTĪGĀM ACĪM)!!!. Šķidrums nodrošina gan kontaktlēcas attīrīšanu, gan dezinfekciju. Savukārt hialuronāta hidroksīds nodrošina acs mitrināšanu un aizsargā radzeni. Tāpat, pieejams arī Biotwin šķīdums, kas tīra un dezinficē kontaktlēcu, turklāt,  tajā pat var uzglabāt kontaktlēcas (Nav nepieciešams šis teksta turpinājums). Šķīdums nodrošina efektīvu aizsardzību pret baktērijām un ir piemērots arī jutīgām acīm. Iegādājoties kontaktlēcu kopšanas līdzekļus, Tu komplektā saņemsi bezmaksas kontaktlēcu konteineru, ko ērti varēsi piestiprināt pie šķīduma pudeles. (attiecas uz Schalcon šķīdumu, bet Biotwinam šis nav)Pateicoties lēcu konteinerā iestrādātajiem sudraba joniem, tam piemīt dezinficējoša funkcija. Latvijā šo Itālijā tik iecienīto un novērtēto kontaktlēcu šķīdumu piedāvā tikai Manaslecas.lv! Ienāc un pārliecinies pats par tā efektivitāti.

Tāpat, Manaslecas.lv atradīsi arī daudzfunkcionālu šķīdumu Unika Plus Hyal. Lēcu kopšanas šķīdums ir bagātināts ar hialuronskābi, kas novērš ūdens izgarošanu no lēcām. Mitrina aci un pasargā no sausuma sajūtas un graušanas acīs. Īpaši svarīgi, ka tas ir paredzēts arī  ar ūdeni bagātajām silikona hidrogēla lēcām, tādējādi uzlabojot to spēju mitrināt acis un nodrošināt bioloģisko saderību. Proti, lai acis justos labi. Pateicoties šai un citām unikālajām īpašībām, UNIKA PLUS Hyal garantē silikona hidrogēla lēcu ērtāku lietošanu. Šis kontaktlēcu kopšanas līdzeklis ir piemērots arī cilvēkiem ar jūtīgām acīm. Tas saglabā mitrumu, vienlaikus padarot kontaktlēcas ērtāk lietojamas. Turklāt, pateicoties šķīduma sastāvam, kontaktlēcas tiek pasargātas no nodiluma.