Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Alcon All Clean Soft All Clean Soft picture Daudzfunkcionāls kontaktlēcu kopšanas šķīdums visu veidu mīksto kontaktlēcu kopšanai un uzglabāšanai. Šis lēcu kopšanas šķidrums tīra, dezinficē un tajā var uzglabāt kontaktlēcas. Olbaltumvielu nosēdumi no kontaktlēcu virsmas tiek atdalīti bez berzēšanas. Šķīduma sastāvā esošie elementi nodrošina efektīvu aizsardzību pret baktērijām. Kontaktlēcu kopšanas šķīdums ir paredzēts arī jutīgām acīm. 207 from €3.75 to €8.508.50

All Clean Soft

€8 .50

Daudzfunkcionāls kontaktlēcu kopšanas šķīdums visu veidu mīksto kontaktlēcu kopšanai un uzglabāšanai. Šis lēcu kopšanas šķidrums tīra, dezinficē un tajā var uzglabāt kontaktlēcas. Olbaltumvielu nosēdumi no kontaktlēcu virsmas tiek atdalīti bez berzēšanas. Šķīduma sastāvā esošie elementi nodrošina efektīvu aizsardzību pret baktērijām. Kontaktlēcu kopšanas šķīdums ir paredzēts arī jutīgām acīm.

Izvēlies labāko piedāvājumu
Piegādes cena
Iepakojuma cena
Ietaupījums
Salīdzinot ar 1 iepakojuma cenu
Kopējā summa
100 ml + konteiners
Bezmaksas piegāde
€3 .75
€3.75
350 ml + konteiners
Bezmaksas piegāde
€8 .50
€8.50
Summa: €8.50
Pirkt
 

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Alcon