Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

KENZO Kenzo KZ5107-03 Kenzo KZ5107-03 picture KENZO zīmola pirmsākumos tā raksturīgākā iezīme bija etniskums, taču šobrīd kolekcija ietver arī ekstravaganci un eksotiku mūsdienu pasaules izpratnē. Zīmola iedvesmas avoti ir mobilitāte, telpa, iekšējais ceļojums, dzeja un grafika. KENZO joprojām pierāda, ka šis zīmols nepārtraukti izsver un pārdomā savas vērtības. Tumši zila, kantainas formas saulesbrille ar metāla un plastikāta kombinēto dubulttiltiņu. Zaļas vienlaidus tonētas lēcas. 199.0059.70
-70%

Kenzo
KZ5107-03

€59.70
€199.00
Daudzums Cena Summa
€59.70 €59.70
Summa: €59.70 Ietaupījums:€139.30
Pirkt

KENZO zīmola pirmsākumos tā raksturīgākā iezīme bija etniskums, taču šobrīd kolekcija ietver arī ekstravaganci un eksotiku mūsdienu pasaules izpratnē. Zīmola iedvesmas avoti ir mobilitāte, telpa, iekšējais ceļojums, dzeja un grafika. KENZO joprojām pierāda, ka šis zīmols nepārtraukti izsver un pārdomā savas vērtības.

Tumši zila, kantainas formas saulesbrille ar metāla un plastikāta kombinēto dubulttiltiņu. Zaļas vienlaidus tonētas lēcas.

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Pieejamais atlikums 1
Ražotājs KENZO
Dzimums Vīriešu
Forma Kantaina
Ietvara tips Pilns ietvars
Krāsa Zils
Materiāls Plastikāts
Lēcas platums (mm) 54
Deguna tiltiņš (mm) 18
Kājiņas garums (mm) 145