Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Piiloset 1Day SiHy kontaktlēcas (Refresh - atsvaidzini savas acis) 1Day SiHy kontaktlēcas (Refresh - atsvaidzini savas acis) picture 1Day SiHy kontaktlēcas (Refresh - atsvaidzini savas acis) ir silikonhidrogēla kontaktlēcas, kas paredzētas dienas lietošanai. Šīm kontaktlēcām piemīt izcila skābekļa caurlaidība. ReFresh Eyes Smart 1-Day kontaktlēcas ir ļoti plānas un šo kontaktlēcu malas ir noapaļotas, tādējādi radot papildus komfortu. 1Day SiHy kontaktlēcas ir no Piiloset produktu saimes un kopā ar Monthly SiHy mēneša lēcām ir ļoti plaši pazīstamas premium segmentā. Ieteicamas tiem, kuri, lietojot kontaktlēcas, vēlas justies komfortabli visas dienas garumā, kā arī aizmirst par kontaktlēcu kopšanu un kopšanas šķīdumiem. Balstoties uz 3. personu kliniskajiem datiem (lēcu lietotājiem) , 1Day SiHy lēcas ir atzītas par tik pat labām vai pat labākām, kā daudzi vadošās kontaktlēcu firmas (J&J, Alcon, Ciba).   860 from €22.32 to €27.9025.11

1Day SiHy kontaktlēcas (Refresh - atsvaidzini savas acis)

€25 .11
€27 .90

1Day SiHy kontaktlēcas (Refresh - atsvaidzini savas acis) ir silikonhidrogēla kontaktlēcas, kas paredzētas dienas lietošanai. Šīm kontaktlēcām piemīt izcila skābekļa caurlaidība. ReFresh Eyes Smart 1-Day kontaktlēcas ir ļoti plānas un šo kontaktlēcu malas ir noapaļotas, tādējādi radot papildus komfortu.

1Day SiHy kontaktlēcas ir no Piiloset produktu saimes un kopā ar Monthly SiHy mēneša lēcām ir ļoti plaši pazīstamas premium segmentā. Ieteicamas tiem, kuri, lietojot kontaktlēcas, vēlas justies komfortabli visas dienas garumā, kā arī aizmirst par kontaktlēcu kopšanu un kopšanas šķīdumiem.

Balstoties uz 3. personu kliniskajiem datiem (lēcu lietotājiem) , 1Day SiHy lēcas ir atzītas par tik pat labām vai pat labākām, kā daudzi vadošās kontaktlēcu firmas (J&J, Alcon, Ciba).

 

Izvēlies labāko piedāvājumu
Piegādes cena
Iepakojuma cena
Ietaupījums
Salīdzinot ar 1 iepakojuma cenu
Kopējā summa
1 iepak.
30 lēcas
Bezmaksas piegāde
€27 .90
€27.90
2 iepak
60 lēcas
Bezmaksas piegāde
€25 .11
-10%
€50.22
4 iepak.
120 lēcas
Bezmaksas piegāde
€23 .72
-15%
€94.88
6 iepak.
180 lēcas
Bezmaksas piegāde
€22 .32
-20%
€133.92
Daudzums Stiprums (PWR) Bāzes izliekums (B.C.) Diametrs (DIA) Cena Summa
€25.11 €25.11
€25.11 €25.11
Summa: €50.22 Ietaupījums:€5.58
Pirkt
 

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Piiloset
Lietošanas režīms Dienas
Materiāls Filcon I (Silicon Hydrogel)
Ūdens saturs 47%
DK/L, DK/T 150
Lietošanas laiks
Centra biezums, mm 0.07
BioDrop MD
€ 7.10