Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

0

Pirkumu gorzs

Pirkumu gorzs

Tu vari redzēt labāk

 

 

Oktobris ir klāt ar lieliskām ziņām - tikai oktobrī pasaulē vadošā optisko lēcu ražotāja - ZEISS – specializētās lēcas ar 20% atlaidi! Interesējies par piedāvājumu mūsu optikas salonos.

 

Akcijas nosacījumi:

       - Visām specializētajām un individuālajām ZEISS lēcām šomēnes -20%

       - Piedāvājums ir spēkā veicot pilnu briļļu pasūtījumu

       - Akcijas piedāvājums nesummējas ar citām akcijām un piedāvājumiem

 

Akcija spēkā līdz 31.10.2019.

 

Uzzini vairāk par ZEISS specializētajām lēcām: 

Digitalās – Ja jūsu acis nogurst no elektroniskām ierīcēm, ja lielākā dienas daļa tiek pavadīta pie datora utml, Zeiss digitālās lēcas ir lielisks risinājums, lai atslogotu acis. Īpaši pēc 30 gadu vecuma acis ātrāk nogurst un dažādas elektroniskās ierīces šo nogurumu pastiprina un veicina.

 

DriveSafe – speciālas lēcas tiem, kas bieži vada auto, uzlabo redzi vāja apgaismojuma apstākļos – piemēram, sliktos laikapstākļos – krēsla, tumsa, lietus, sniegs, apmācies laiks. Tāpat arī mazina apžilbšanu no pretī braucošo automašīnu lukturu gaismas, u.c. satiksmes apgaismojuma (īpaši tumšā laikā tas jūtams). Acīm ir komfortablāk redzēt visu, kas svarīgs – gan uz ceļa, gan spoguļos, gan salonā .

 

EnergizeMe – briļļu lēcas domātas tieši kontaktlēcu lietotājiem, sniedzot komfortu arī pēc kontaktlēcu lietošanas, palīdz atpūtināt nogurušas acis, novērš tālāku acu saspringumu, nodrošina asu un skaidru redzi.

 

Zeiss Ofisa tipa lēcas – labs risinājums darbam un atpūtai, kas nodrošina dabīgu redzi visu laiku tuvos un nelielos attālumos. Ietvars ar standarta indeksa plastikāta lēcām ar augstākās kvalitātes dzidrināto klājumu, kas papildus bloķē zilo gaismu. Tāpat šis pārklājums sniedz izcilu gaismas caurlaidību, ērtu lēcas kopšanu, aizsargā lēcu no skrāpējumiem. Klājumam ir zilgans tonis. Īpaši piemērotas lietošanai pie datora, citām viedierīcēm vai iekštelpās ar mākslīgo apgaismojumu.

 

Progresīvās lēcas – vienkāršiem vārdiem tās ir vienas lēcas, kas domātas gan tuvumam, gan tālumam. Lēca veidota tā, lai cilvēks varētu saskatīt gan, piemēram, pretī braucošā numura zīmi, gan, citā leņķī paskatoties, ciparus spidometrā turpat mašīnas salonā. Tātad – viena lēcas lielam attālumam (piem, auto vadīšanai), mazam attālumam (darbs pie dators), lietošanai tuvumā (rokdarbi, lasīšana).