Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Swarovski Swarovski SK158-32S Swarovski SK158-32S picture Swarovski dizaina saulesbriļļu kolekcija, kas izgatavota no metāla un acetāta, ir atšķirīga ar skaidram līnijam, elegantu rāmi un izsmalcinātu stilu. Izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem un ar vismodernākajām tehnoloģijām, Swarovski brilles ir lielisks ieguvums elegantas modes mīļotājiem. 299.0089.70
-70%

Swarovski
SK158-32S

€89.70
€299.00
Daudzums Cena Summa
€89.70 €89.70
Summa: €89.70 Ietaupījums:€209.30
Pirkt

Swarovski dizaina saulesbriļļu kolekcija, kas izgatavota no metāla un acetāta, ir atšķirīga ar skaidram līnijam, elegantu rāmi un izsmalcinātu stilu. Izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem un ar vismodernākajām tehnoloģijām, Swarovski brilles ir lielisks ieguvums elegantas modes mīļotājiem.

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Pieejamais atlikums 2
Ražotājs Swarovski
Dzimums Sieviešu
Forma Ģeometriska
Ietvara tips Skrūvbrille
Krāsa Zelta
Materiāls Metāls
Lēcas platums (mm) 61
Deguna tiltiņš (mm) 16
Kājiņas garums (mm) 135