Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Schalcon Schalcon Lacrime ar malvu  Schalcon Lacrime ar malvu  picture Schalcon Lacrime ir sterils konservantu šķīdums ar malvu, ko rekomendē mīksto vai cieto gāzu caurlaidīgo kontaktlēcu mitrināšanai. Ja Tu lieto kontaktlēcas diennakts režīmā, tad ar šiem pilieniem vari mitrināt acis un kontaktlēcas no rīta pēc gulēšanas. Savukārt divi pilieni pirms lēcu ievietošanas acīs var saīsināt ikrīta adaptācijas laiku, svešķermeņa sajūtu acīs. Pilieni ir veidoti kā „mākslīgā asara”. Schalcon Lacrime acu pilienu sastāvā ir sterils izotonisks buferēts šķīdums ar pH 7,20 un labi sabalansēts dabīgu sastāvdaļu maisījums, kas līdzinās bioloģisko asaru sastāvam. Dažādu augu esence rada vēlamo atvieglojuma efektu, palielinot toleranci pret kontaktlēcām. Neizraisa alergiju. Komforta sajūta, lietojot kontaktlēcas īpašos apstākļos, varētu būt periodiski mazāk patīkama nekā cerēts, tad šādos gadījumos iesakām Lacrime pilienus, lai uzlabotu pašsajūtu. 3267 from €3.16 to €3.953.56

Schalcon Lacrime ar malvu

€3 .56
€3 .95

Schalcon Lacrime ir sterils konservantu šķīdums ar malvu, ko rekomendē mīksto vai cieto gāzu caurlaidīgo kontaktlēcu mitrināšanai. Ja Tu lieto kontaktlēcas diennakts režīmā, tad ar šiem pilieniem vari mitrināt acis un kontaktlēcas no rīta pēc gulēšanas. Savukārt divi pilieni pirms lēcu ievietošanas acīs var saīsināt ikrīta adaptācijas laiku, svešķermeņa sajūtu acīs.

Pilieni ir veidoti kā „mākslīgā asara”. Schalcon Lacrime acu pilienu sastāvā ir sterils izotonisks buferēts šķīdums ar pH 7,20 un labi sabalansēts dabīgu sastāvdaļu maisījums, kas līdzinās bioloģisko asaru sastāvam. Dažādu augu esence rada vēlamo atvieglojuma efektu, palielinot toleranci pret kontaktlēcām. Neizraisa alergiju.

Komforta sajūta, lietojot kontaktlēcas īpašos apstākļos, varētu būt periodiski mazāk patīkama nekā cerēts, tad šādos gadījumos iesakām Lacrime pilienus, lai uzlabotu pašsajūtu.

Izvēlies labāko piedāvājumu
Piegādes cena
Iepakojuma cena
Ietaupījums
Salīdzinot ar 1 iepakojuma cenu
Kopējā summa
15 ml
Bezmaksas piegāde
€3 .95
€7.90
15 ml x 2
Bezmaksas piegāde
€3 .56
-10%
€7.12
15 ml x 4
Bezmaksas piegāde
€3 .16
-20%
€12.64
Summa: €7.12 Ietaupījums:€0.78
Pirkt
 

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Schalcon