Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

0

Pirkumu gorzs

Pirkumu gorzs

Police Police SPL141-703F Police SPL141-703F picture Police – itāļu zīmols ar amerikāņu filozofiju “on the road” jeb „ceļā” ir ļoti iemīļots lifestyle zīmolu cienītāju vidū. Zīmols guvis popularitāti kā “underground” stila aizsācējs. Agresīvs, dumpīgs, seksīgs un izaicinošs, uzkrītošs un spēcīgām personībām piemērots. Matēts plastikāta ietvars melnā krāsā. Lēcu forma ieapaļa, kuru vizuāli pagarina rāmja ārējie stūrīši. Nedaudz agresīvāku un reizē harmoniskāku saulesbriļļu dizainu padara dekoratīvs metāla elements rāmja augšpusē. Lēcu tonis pelēks, trešā kategorija. 218.0087.20
-60%

Police
SPL141-703F

€87.20
€218.00
Daudzums Cena Summa
€87.20 €87.20
Summa: €87.20 Tu ietaupi:€130.80
Pirkt

Police – itāļu zīmols ar amerikāņu filozofiju “on the road” jeb „ceļā” ir ļoti iemīļots lifestyle zīmolu cienītāju vidū. Zīmols guvis popularitāti kā “underground” stila aizsācējs. Agresīvs, dumpīgs, seksīgs un izaicinošs, uzkrītošs un spēcīgām personībām piemērots.

Matēts plastikāta ietvars melnā krāsā. Lēcu forma ieapaļa, kuru vizuāli pagarina rāmja ārējie stūrīši. Nedaudz agresīvāku un reizē harmoniskāku saulesbriļļu dizainu padara dekoratīvs metāla elements rāmja augšpusē. Lēcu tonis pelēks, trešā kategorija.

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Tev ir acis, lai varētu izbaudīt krāsainās debesis. Izbaudi! Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Tomēr, ja tev apnīk mūsu centība un atbalsts - viss kārtībā. Pirkumi, kuri atgrietzi 14 dienu laikā, samaksāto saņem atpakaļ.

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Police
Dzimums Unisex
Krāsa Melns
Forma Ģeometriska
Materiāls Plastikāts
Ietvara tips Pilns ietvars
Lēcas platums (mm) 49
Deguna tiltiņš (mm) 21
Kājiņas garums (mm) 140