Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

0

Pirkumu gorzs

Pirkumu gorzs

Police Police S1714-09FC Police S1714-09FC picture Police – itāļu zīmols ar amerikāņu filozofiju “on the road” jeb „ceļā” ir ļoti iemīļots lifestyle zīmolu cienītāju vidū. Zīmols guvis popularitāti kā “underground” stila aizsācējs. Agresīvs, dumpīgs, seksīgs un izaicinošs, uzkrītošs un spēcīgām personībām piemērots. Wayfarer formas saulesbrilles. Glancēts sarkans ietvars, kājiņas papildinātas ar pelēcīhiem lāsumiem. Lēcu tonis graduāls pelēks. 218.0043.60
-80%

Police
S1714-09FC

€43.60
€218.00
Daudzums Cena Summa
€43.60 €43.60
Summa: €43.60 Tu ietaupi:€174.40
Pirkt

Police – itāļu zīmols ar amerikāņu filozofiju “on the road” jeb „ceļā” ir ļoti iemīļots lifestyle zīmolu cienītāju vidū. Zīmols guvis popularitāti kā “underground” stila aizsācējs. Agresīvs, dumpīgs, seksīgs un izaicinošs, uzkrītošs un spēcīgām personībām piemērots.

Wayfarer formas saulesbrilles. Glancēts sarkans ietvars, kājiņas papildinātas ar pelēcīhiem lāsumiem. Lēcu tonis graduāls pelēks.

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Tev ir acis, lai varētu izbaudīt krāsainās debesis. Izbaudi! Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Tomēr, ja tev apnīk mūsu centība un atbalsts - viss kārtībā. Pirkumi, kuri atgrietzi 14 dienu laikā, samaksāto saņem atpakaļ.

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Police
Dzimums Sieviešu
Krāsa Sarkans
Forma Kantaina
Materiāls Plastikāts
Ietvara tips Pilns ietvars
Lēcas platums (mm) 52
Deguna tiltiņš (mm) 19
Kājiņas garums (mm) 145