Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Marc Jacobs Marc Jacobs MARC271S-789DG Marc Jacobs MARC271S-789DG picture Marc Jacobs ir“grunge” stila guru! Modes pasaule bija šokēta par šī “bezpajumtnieka” stila dinamisko un ātro popularitātes izplatību. Ātri vien šis ielas stils ieguva ikonas statusu arī augstās modes gaiteņos. Dusmas, dumpīgums un jucekliskas noskaņas ir Marc Jacobs no bērnības mantotās izjūtas, kas spilgti atspoguļojas visā, ko mākslinieks rada, arī brillēs. 239.0095.60
-60%

Marc
Jacobs MARC271S-789DG

€95.60
€239.00
Daudzums Cena Summa
€95.60 €95.60
Summa: €95.60 Ietaupījums:€143.40
Pirkt

Marc Jacobs ir“grunge” stila guru! Modes pasaule bija šokēta par šī “bezpajumtnieka” stila dinamisko un ātro popularitātes izplatību. Ātri vien šis ielas stils ieguva ikonas statusu arī augstās modes gaiteņos. Dusmas, dumpīgums un jucekliskas noskaņas ir Marc Jacobs no bērnības mantotās izjūtas, kas spilgti atspoguļojas visā, ko mākslinieks rada, arī brillēs.

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Pieejamais atlikums 1
Ražotājs Marc Jacobs
Dzimums Sieviešu
Forma Kantaina
Ietvara tips Pilns ietvars
Krāsa Zelta
Materiāls Metāls
Lēcas platums (mm) 58
Deguna tiltiņš (mm) 14
Kājiņas garums (mm) 140