Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Outlet Optika T-krekls Lauva T-krekls Lauva picture Katram sevis cienīgam, atbildīgam, kārtīgam, mīlošam, lutinātam pilsonim skapī ir jābūt vismaz 3 T-Krekliem. Vienam - izejamajam. Tādam, ar ko var doties visur: braukt ar SUPu, stopēt uz Aizkraukli, doties uz dajebkādu salidojumu un izvest laukā kaķi pastaigāties. Otram tādam, ar ko var #StrādātNoMājām. Tam jābūt pietiekoši zolīdam un neuzkrītošam, lai neduras acīs. Bet trešajam ir jābūt tādam, ko var uzvilkt, guļā ejot. Brīžos, kad malka krāsnī izbeigusies un miegā ausis salst.  Tāpēc mums piedāvājumā ir tieši 3 (!!!) dažādi T-krekli   Kas mūsu T-kreklam virsū? Modei nav dzimuma. Lauva šim ir riktīgi kārtīgs apliecinājums. Kā gan savādāk, ja visu zvēru karalim - lauvai mēs esam piešķīruši siev. dzimti. Turklāt, ja mēs skolā nebūtu mācījušies dabas zinības, tad pirmo reizi, ieraugot lauvas tēviņu ar skaisti kuplo frizūru, noteikti padomātu, ka šī skaistule ir mātīte. Noteikti!    Par materiālu Visi pārdošanā pieejamie apģērbi ir ražoti saskaņā ar augstākajiem starptautiskajiem sociālajiem, ētiskajiem un vides standartiem.  Tie ir ražoti ar patiesu cieņu pret cilvēku un planētu, ko apliecina arī neskaitāmi sertifikāti, jo tieši tas ir veids, kā izgatavot atbildīgāko apģērbu, ko uzņēmums NEUTRAL spēj. Tas neglābj pasauli. Tas nepadara mūs labākus. Bet tas ir saprātīgi. 20.0020.00

T-krekls Lauva

€20 .00

Katram sevis cienīgam, atbildīgam, kārtīgam, mīlošam, lutinātam pilsonim skapī ir jābūt vismaz 3 T-Krekliem. Vienam - izejamajam. Tādam, ar ko var doties visur: braukt ar SUPu, stopēt uz Aizkraukli, doties uz dajebkādu salidojumu un izvest laukā kaķi pastaigāties. Otram tādam, ar ko var #StrādātNoMājām. Tam jābūt pietiekoši zolīdam un neuzkrītošam, lai neduras acīs. Bet trešajam ir jābūt tādam, ko var uzvilkt, guļā ejot. Brīžos, kad malka krāsnī izbeigusies un miegā ausis salst. 

Tāpēc mums piedāvājumā ir tieši 3 (!!!) dažādi T-krekli

 

Kas mūsu T-kreklam virsū?

Modei nav dzimuma. Lauva šim ir riktīgi kārtīgs apliecinājums. Kā gan savādāk, ja visu zvēru karalim - lauvai mēs esam piešķīruši siev. dzimti. Turklāt, ja mēs skolā nebūtu mācījušies dabas zinības, tad pirmo reizi, ieraugot lauvas tēviņu ar skaisti kuplo frizūru, noteikti padomātu, ka šī skaistule ir mātīte. Noteikti! 

 

Par materiālu

Visi pārdošanā pieejamie apģērbi ir ražoti saskaņā ar augstākajiem starptautiskajiem sociālajiem, ētiskajiem un vides standartiem.  Tie ir ražoti ar patiesu cieņu pret cilvēku un planētu, ko apliecina arī neskaitāmi sertifikāti, jo tieši tas ir veids, kā izgatavot atbildīgāko apģērbu, ko uzņēmums NEUTRAL spēj. Tas neglābj pasauli. Tas nepadara mūs labākus. Bet tas ir saprātīgi.

Daudzums Izmērs Cena Summa
€20.00 €20.00
Summa: €20.00
Pirkt

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Piegādes laiks Līdz 2 nedēļām
Ražotājs Outlet Optika