Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Love Moschino Love Moschino ML082-02 Love Moschino ML082-02 picture Moschino nama dibinātāja atziņa un moto – modei ir jābūt aizraujošai, jautrai un jānodod savs vēstījums! Kolekcijas ir domātas cilvēkiem, kas spējuši saglabāt bērnu sevī un ļaujas drosmīgiem risinājumiem, krāsu un formu sajaukumiem. Sirdis un bantes, lāči un bārbijas, ceļa zīmes un trauku mazgājamo līdzekļu logo – visas šīs detaļas sastopamas Moschino darinājumos, arī brillēs. Šis zīmols ir drosmīgs, ironisks, ar izteiksmīgu humora izjūtu. Glancēts plastikāta ietvars brūnā krāsā ar gaišākiem un rozā lāsumiem. Matētas metāla kājiņas melnā krāsā ar zīmolam raksturīgajām sirsniņām rozā krāsā. 289.00144.50
-50%

Love
Moschino ML082-02

€144.50
€289.00

Moschino nama dibinātāja atziņa un moto – modei ir jābūt aizraujošai, jautrai un jānodod savs vēstījums! Kolekcijas ir domātas cilvēkiem, kas spējuši saglabāt bērnu sevī un ļaujas drosmīgiem risinājumiem, krāsu un formu sajaukumiem. Sirdis un bantes, lāči un bārbijas, ceļa zīmes un trauku mazgājamo līdzekļu logo – visas šīs detaļas sastopamas Moschino darinājumos, arī brillēs. Šis zīmols ir drosmīgs, ironisks, ar izteiksmīgu humora izjūtu.

Glancēts plastikāta ietvars brūnā krāsā ar gaišākiem un rozā lāsumiem. Matētas metāla kājiņas melnā krāsā ar zīmolam raksturīgajām sirsniņām rozā krāsā.

Izvēlies briļļu ietvara lēcas
 • Dzidrinātas briļļu lēcas
  1.5 (standarta) biezuma lēcas ar kvalitatīvu dzidrināto klājumu, kas sniedz labu gaismas caurlaidību. Lēcai ir viegli zaļgans atspīdums.
  € 36.00
 • Dzidrinātas briļļu lēcas ar multi klājumiem
  1.5 (standarta) biezuma lēcas ar multi klājumiem - lēcas mazāk skrāpējas, ir viegli notīrāmas un ātrāk atsvīst, sniedz labu gaismas caurlaidību. Lēcai ir viegli zaļgans atspīdums.
  € 60.00
 • Briļļu lēcas datora un viedierīču lietotājiem
  1.5 (standarta) biezuma lēcas ar zilo gaismu bloķējošo filtru, kas īpaši piemērotas lietošanai pie datora, citām viedierīcēm vai iekštelpās ar mākslīgo apgaismojumu.
  € 60.00
 • Briļļu lēcas autovadītājiem - DriveSafe
  1.5 (standarta) biezuma Vācu ražotāja Zeiss DriveSafe briļļu lēcas ar klājumu, kas īpaši izstrādāts, ņemot vērā autovadītāju vajadzības.
  € 120.00
 • Fotohromās briļļu lēcas - “hameleoni”
  Vācu ražotāja Zeiss lēcas, kas reaģē uz UV starojumu - iekštelpās ir caurspīdīgas, bet, izejot ārā, tās kļūst tumšas, kā arī nodrošina pilnīgu aizsardzību pret UV starojumu.
  € 160.00
 • Plāninātas briļļu lēcas ar DVP klājumu
  Plāninātas (1.67 indeksa) Vācu ražotāja Zeiss briļļu lēcas. Īpaši ieteicamas, ja korekcija ir lielāka par +/- 3.00. Tās ir līdz pat 35% plānākas un vieglākas.
  € 170.00
 • Briļļu lēcas kontaktlēcu lietotājiem
  1.5 (standarta) biezuma Vācu ražotāja Zeiss EnergizeMe briļļu lēcas īpaši pielāgotas kontaktlēcu lietotājiem. Tās pēc kontaktlēcu lietošanas, palīdz atpūtināt nogurušas acis un pasargā no turpmākā acu sasprindzinājuma.
  € 220.00
Brilles pāredzētas:

Stiprums (SPH) Cilindrs (CYL) Ass (AXIS)
Starpzīlīšu attālums (PD)
€180.50
€180.50
Summa: €180.50
Pirkt

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Love Moschino
Dzimums Sieviešu
Forma Kantaina
Ietvara tips Pilns ietvars
Krāsa Lāsumaini brūns
Materiāls Plastikāts
Lēcas platums (mm) 54
Deguna tiltiņš (mm) 14
Kājiņas garums (mm) 140