Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

0

Pirkumu gorzs

Pirkumu gorzs

Look Look 10632-M4 Look 10632-M4 picture LOOK ir itāļu zīmols, kas rada ne tikai brilles, bet arī pieredzi. Kad produkts ir patiesi ražots Itālijā, tas uzreiz ir redzams: augsta kvalitāte un tam piemīt tikai Itālijai raksturīgais īpašais stils, kas pateicoties itāļu amatnieku izcilajām prasmēm vienmēr ir elegants, šiks un viegli valkājams. LOOK brilles atspoguļo patieso itāļu stilu, caur tām varat skaidri saskatīt pasaules skaistumu un būt pārliecināti, ka tās patiesi ir ražotas Itālijā. 299.00179.40
-40%

Look
10632-M4

€179.40
€299.00

LOOK ir itāļu zīmols, kas rada ne tikai brilles, bet arī pieredzi. Kad produkts ir patiesi ražots Itālijā, tas uzreiz ir redzams: augsta kvalitāte un tam piemīt tikai Itālijai raksturīgais īpašais stils, kas pateicoties itāļu amatnieku izcilajām prasmēm vienmēr ir elegants, šiks un viegli valkājams. LOOK brilles atspoguļo patieso itāļu stilu, caur tām varat skaidri saskatīt pasaules skaistumu un būt pārliecināti, ka tās patiesi ir ražotas Itālijā.

Izvēlies briļu ietvara lēcas
 • Dzidrinātas briļļu lēcas - BEZ MAKSAS
  1.5 (standarta) biezuma lēcas ar kvalitatīvu dzidrināto klājumu, kas sniedz labu gaismas caurlaidību. Lēcai ir viegli zaļgans atspīdums.
  € 0.00
 • Dzidrinātas briļļu lēcas ar multi klājumiem
  1.5 (standarta) biezuma lēcas ar multi klājumiem - lēcas mazāk skrāpējas, ir viegli notīrāmas un ātrāk atsvīst, sniedz labu gaismas caurlaidību. Lēcai ir viegli zaļgans atspīdums.
  € 24.00
 • Briļļu lēcas datora un viedierīču lietotājiem
  1.5 (standarta) biezuma lēcas ar zilo gaismu bloķējošo filtru, kas īpaši piemērotas lietošanai pie datora, citām viedierīcēm vai iekštelpās ar mākslīgo apgaismojumu.
  € 24.00
 • Briļļu lēcas autovadītājiem - DriveSafe
  1.5 (standarta) biezuma Vācu ražotāja Zeiss DriveSafe briļļu lēcas ar klājumu, kas īpaši izstrādāts, ņemot vērā autovadītāju vajadzības.
  € 45.00
 • Fotohromās briļļu lēcas - “hameleoni”
  Vācu ražotāja Zeiss lēcas, kas reaģē uz UV starojumu - iekštelpās ir caurspīdīgas, bet, izejot ārā, tās kļūst tumšas, kā arī nodrošina pilnīgu aizsardzību pret UV starojumu.
  € 65.00
 • Plāninātas briļļu lēcas ar DVP klājumu
  Plāninātas (1.67 indeksa) Vācu ražotāja Zeiss briļļu lēcas. Īpaši ieteicamas, ja korekcija ir lielāka par +/- 3.00. Tās ir līdz pat 35% plānākas un vieglākas.
  € 75.00
 • Briļļu lēcas kontaktlēcu lietotājiem
  1.5 (standarta) biezuma Vācu ražotāja Zeiss EnergizeMe briļļu lēcas īpaši pielāgotas kontaktlēcu lietotājiem. Tās pēc kontaktlēcu lietošanas, palīdz atpūtināt nogurušas acis un pasargā no turpmākā acu sasprindzinājuma.
  € 100.00
Brilles pāredzētas:

Stiprums (SPH) Cilindrs (CYL) Ass (AXIS)
Starpzīlīšu attālums (PD)
€179.40
€179.40
Summa: €179.40
Pirkt

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Tev ir acis, lai varētu izbaudīt krāsainās debesis. Izbaudi! Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Tomēr, ja tev apnīk mūsu centība un atbalsts - viss kārtībā. Pirkumi, kuri atgrietzi 14 dienu laikā, samaksāto saņem atpakaļ.

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Look
Dzimums Sieviešu
Krāsa Bēšs
Forma Ovāla
Materiāls Kombinēti
Ietvara tips Pilns ietvars
Lēcas platums (mm) 52
Deguna tiltiņš (mm) 16
Kājiņas garums (mm) 150