Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

0

Pirkumu gorzs

Pirkumu gorzs

Lanvin SLN084-300X Lanvin SLN084-300X picture Lanvin – mūsdienīgums un izsmalcinātība! Jeanne Lanvin dibinātais augstās modes nams, šodien ir atsauce uz Parīzes industrijas greznību. Briļļu kolekcijas atspoguļo smalko robežu starp eleganci un avangarda tendencēm. Stilizēta aviatora forma ar dekoratīvi veidotu deguna tiltiņu. Pakāpeniski tonētas lēcas ar anti-reflekso klājumu no iekšpuses. Kreisās lēcas stūrī zīmola logo.   289.00144.50
-50%

Lanvin
SLN084-300X

€144.50
€289.00
Daudzums Cena Summa
€144.50 €144.50
Summa: €144.50 Tu ietaupi:€144.50
Pirkt

Lanvin – mūsdienīgums un izsmalcinātība! Jeanne Lanvin dibinātais augstās modes nams, šodien ir atsauce uz Parīzes industrijas greznību. Briļļu kolekcijas atspoguļo smalko robežu starp eleganci un avangarda tendencēm.

Stilizēta aviatora forma ar dekoratīvi veidotu deguna tiltiņu. Pakāpeniski tonētas lēcas ar anti-reflekso klājumu no iekšpuses. Kreisās lēcas stūrī zīmola logo.  

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Tev ir acis, lai varētu izbaudīt krāsainās debesis. Izbaudi! Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Tomēr, ja tev apnīk mūsu centība un atbalsts - viss kārtībā. Pirkumi, kuri atgrietzi 14 dienu laikā, samaksāto saņem atpakaļ.

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā