Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Bausch & Lomb PureVision 2HD Toric PureVision 2HD Toric picture PureVision 2 HD toric ir pagarinātas lietošanas silikongidrogēla mēneša toriskās kontaktlēcas. To dizains nodrošina dabisku sajūtu un izcilu komfortu visu kontaktlēcu lietošanas periodu.  Īpašā virsmas apdare saglabā mitrumu un samazina nosēdumu veidošanos uz kontaktlēcas. Augstas kvalitātes optika samazina sfēriskās aberācijas un nodrošina skaidru redzi. PureVision 2HD toric kontaktlēcas īpašais prizmas balsts un lielais diametrs nodrošina tūlītēju kontaktlēcas satabilitāti un precīzu centrēšanos pie dažādām acu kustībām un sānskatiem un nepieciešamo redzes komfortu saglabā visas dienas garumā. Plānās un noapaļotās kontaktlēcas malas uzlabo asaru cirkulāciju, kas aizsargā, baro, mitrina un tīra radzeni.   351 from €43.72 to €54.6549.19

PureVision 2HD Toric

€49 .19
€54 .65

PureVision 2 HD toric ir pagarinātas lietošanas silikongidrogēla mēneša toriskās kontaktlēcas. To dizains nodrošina dabisku sajūtu un izcilu komfortu visu kontaktlēcu lietošanas periodu.  Īpašā virsmas apdare saglabā mitrumu un samazina nosēdumu veidošanos uz kontaktlēcas. Augstas kvalitātes optika samazina sfēriskās aberācijas un nodrošina skaidru redzi. PureVision 2HD toric kontaktlēcas īpašais prizmas balsts un lielais diametrs nodrošina tūlītēju kontaktlēcas satabilitāti un precīzu centrēšanos pie dažādām acu kustībām un sānskatiem un nepieciešamo redzes komfortu saglabā visas dienas garumā. Plānās un noapaļotās kontaktlēcas malas uzlabo asaru cirkulāciju, kas aizsargā, baro, mitrina un tīra radzeni.

 

Izvēlies labāko piedāvājumu
Piegādes cena
Iepakojuma cena
Ietaupījums
Salīdzinot ar 1 iepakojuma cenu
Kopējā summa
1 iepak.
6 lēcas
Bezmaksas piegāde
€54 .65
€54.65
2 iepak.
12 lēcas
Bezmaksas piegāde
€49 .19
-10%
€98.38
4 iepak.
24 lēcas.
Bezmaksas piegāde
€46 .45
-15%
€185.80
6 iepak.
36 lēcas
Bezmaksas piegāde
€43 .72
-20%
€262.32
Daudzums Stiprums (PWR) Bāzes izliekums (B.C.) Diametrs (DIA) Cilindrs (CYL) Ass (AXIS) Cena Summa
€49.19 €49.19
€49.19 €49.19
Summa: €98.38 Ietaupījums:€10.92
Pirkt
 

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Piegādes laiks 2-4 nedēļas
Ražotājs Bausch & Lomb
Lietošanas režīms Pagarinātās
Materiāls Balafilcon A (silicone hydrogel)
Ūdens saturs 36%
DK/L, DK/T 91
Lietošanas laiks
Centra biezums, mm 0.1
BioDrop MD
€ 7.10
BioTwin
€ 9.95