Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Cooper vision Frequency Xcel Toric XR Frequency Xcel Toric XR picture Frequency Xcel Toric XR toriskās kontaktlēcas ir mēneša kontaktlēcas, kas paredzētas astigmātisma koriģēšanai. Ja tev ir astigmātisms bet vēlies skaidrs redzi, šīs lēcas ir tev. To ražošanā tiek izmantota patentētā UltraSync tehnoloģija, kas nodrošina labāku stabilitāti un minimālas lēcas rotācijas iespējas. Salīdzinot ar pārējām toriskajām kontaktlēcām Frequency Xcel Torix XR piedāvā visplašāko stiprumu un lielu cilindru kombināciju diapazonu, nodrošinot visaugstāko precizitāti. Kontaktlēcas ir tonētas gaiši zilā krāsā, lai lēcu ielikšana un izņemšana no lēcu konteinera nesagādātu papildus problēmas.Šīs kontaktlēcas domātas cilvēkiem, kam visas pārējās nespēj garantēt pietiekamu redzes kvalitāti.    1104 from €47.68 to €59.6053.60

Frequency Xcel Toric XR

€53 .60
€59 .60

Frequency Xcel Toric XR toriskās kontaktlēcas ir mēneša kontaktlēcas, kas paredzētas astigmātisma koriģēšanai. Ja tev ir astigmātisms bet vēlies skaidrs redzi, šīs lēcas ir tev. To ražošanā tiek izmantota patentētā UltraSync tehnoloģija, kas nodrošina labāku stabilitāti un minimālas lēcas rotācijas iespējas. Salīdzinot ar pārējām toriskajām kontaktlēcām Frequency Xcel Torix XR piedāvā visplašāko stiprumu un lielu cilindru kombināciju diapazonu, nodrošinot visaugstāko precizitāti. Kontaktlēcas ir tonētas gaiši zilā krāsā, lai lēcu ielikšana un izņemšana no lēcu konteinera nesagādātu papildus problēmas.Šīs kontaktlēcas domātas cilvēkiem, kam visas pārējās nespēj garantēt pietiekamu redzes kvalitāti. 

 

Izvēlies labāko piedāvājumu
Piegādes cena
Iepakojuma cena
Ietaupījums
Salīdzinot ar 1 iepakojuma cenu
Kopējā summa
1 iepak.
3 lēcas
Bezmaksas piegāde
€59 .60
€59.60
2 iepak.
6 lēcas
Bezmaksas piegāde
€53 .60
-10%
€107.20
4 iepak.
12 lēcas
Bezmaksas piegāde
€50 .66
-15%
€202.64
6 iepak.
18 lēcas
Bezmaksas piegāde
€47 .68
-20%
€286.08
Daudzums Stiprums (PWR) Bāzes izliekums (B.C.) Diametrs (DIA) Cilindrs (CYL) Ass (AXIS) Cena Summa
€53.60 €53.60
€53.60 €53.60
Summa: €107.20 Ietaupījums:€12.00
Pirkt
 

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Piegādes laiks 2-4 nedēļas
Ražotājs Cooper vision
Lietošanas režīms Dienas
Materiāls Metaphilcon A
Ūdens saturs 55%
DK/L, DK/T 17
Lietošanas laiks
Centra biezums, mm 0.07
Lipomill acu aerosols
€ 3.96
BioTwin
€ 5.60