Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Ciba Vision Focus Dailies Focus Dailies picture Focus Dailies vienas dienas kontaktlēcas ir plānas, taču tai pat laikā unikālā Lightstream tehnoloģija nodrošina ērtu to ievietošanu un izņemšanu. Savukārt kontaktlēcu virsma ir veidota tā, lai uz tās nosēstos pēc iespējas mazāk vielmaiņas galaprodukutu. Kontaktlēcu materiāls nodrošina augstu elastības pakāpi un noturību pret dehidratizāciju jeb acu izžūšanu. Focus Dailies ir piemērotas kā lietošanai ikdienā, tā arī brīžos, kad labākai redzēšanai acīs liekam reizi pa reizei. Īpaši ieteicamas tiem kontaktlēcu lietotājiem, kuriem alerģisku reakciju izraisa  ilglaicīga viena kontaktlēcu pāra lietošana. 102 0.000.00

Focus Dailies

Focus Dailies vienas dienas kontaktlēcas ir plānas, taču tai pat laikā unikālā Lightstream tehnoloģija nodrošina ērtu to ievietošanu un izņemšanu. Savukārt kontaktlēcu virsma ir veidota tā, lai uz tās nosēstos pēc iespējas mazāk vielmaiņas galaprodukutu. Kontaktlēcu materiāls nodrošina augstu elastības pakāpi un noturību pret dehidratizāciju jeb acu izžūšanu. Focus Dailies ir piemērotas kā lietošanai ikdienā, tā arī brīžos, kad labākai redzēšanai acīs liekam reizi pa reizei. Īpaši ieteicamas tiem kontaktlēcu lietotājiem, kuriem alerģisku reakciju izraisa  ilglaicīga viena kontaktlēcu pāra lietošana.

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Ciba Vision
Lietošanas režīms Dienas
Materiāls Nelfilicon A
Ūdens saturs 69%
DK/L, DK/T 26
Lietošanas laiks
Centra biezums, mm 0.1
Refresh Eyes Smart 1Day
€ 22.32
BioDrop MD
€ 7.10