Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Johnson & Johnson 1-Day ACUVUE TruEye 1-Day ACUVUE TruEye picture 1-Day Acuvue TruEye kontaktlēcas  no Johnson & Johnson ir pasaulē pirmās vienas dienas silikonhidrogēla lēcas, kuras ļauj saglabāt acu dabīgo stāvokli kontaktlēcu lietošanas laikā.  1-Day Acuvue TruEye domātas normālam lietošanas režīmam vai aktīva dzīves veida cienītājiem. Tā kā acs dabiskais skābekļa apmaiņas process praktiski netiek traucēts, acis paliek skaidras. 1-Day Acuvue TruEye ir veidotas no HYDRACLEAR® tehnoloģijas mitrinošā materiāla, kas padara kontaktlēcas mīkstas un mitras.    1029 0.000.00

1-Day ACUVUE TruEye

1-Day Acuvue TruEye kontaktlēcas  no Johnson & Johnson ir pasaulē pirmās vienas dienas silikonhidrogēla lēcas, kuras ļauj saglabāt acu dabīgo stāvokli kontaktlēcu lietošanas laikā.  1-Day Acuvue TruEye domātas normālam lietošanas režīmam vai aktīva dzīves veida cienītājiem. Tā kā acs dabiskais skābekļa apmaiņas process praktiski netiek traucēts, acis paliek skaidras. 1-Day Acuvue TruEye ir veidotas no HYDRACLEAR® tehnoloģijas mitrinošā materiāla, kas padara kontaktlēcas mīkstas un mitras. 

 

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Johnson & Johnson
Lietošanas režīms Pagarinātās
Materiāls Narafilcon A
Ūdens saturs 46%
DK/L, DK/T 118
Lietošanas laiks
Centra biezums, mm 0.08
Refresh Eyes Smart 1Day
€ 22.32
BioDrop MD
€ 7.10