Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

KENZO Kenzo KZ3194-04 Kenzo KZ3194-04 picture KENZO zīmola pirmsākumos tā raksturīgākā iezīme bija etniskums, taču šobrīd kolekcija ietver arī ekstravaganci un eksotiku mūsdienu pasaules izpratnē. Zīmola iedvesmas avoti ir mobilitāte, telpa, iekšējais ceļojums, dzeja un grafika. KENZO joprojām pierāda, ka šis zīmols nepārtraukti izsver un pārdomā savas vērtības. Aizvien tik ļoti aktuālā kaķacs forma. Vairāku krāsu plastikāta saulesbrille ar brūnām pakāpeniski tonētām lēcām. Uz kājiņas metāliski dekoratīvi elementi un zīmola logo. 189.0075.60
-60%

Kenzo
KZ3194-04

€75.60
€189.00
Daudzums Cena Summa
€75.60 €75.60
Summa: €75.60 Ietaupījums:€113.40
Pirkt

KENZO zīmola pirmsākumos tā raksturīgākā iezīme bija etniskums, taču šobrīd kolekcija ietver arī ekstravaganci un eksotiku mūsdienu pasaules izpratnē. Zīmola iedvesmas avoti ir mobilitāte, telpa, iekšējais ceļojums, dzeja un grafika. KENZO joprojām pierāda, ka šis zīmols nepārtraukti izsver un pārdomā savas vērtības.

Aizvien tik ļoti aktuālā kaķacs forma. Vairāku krāsu plastikāta saulesbrille ar brūnām pakāpeniski tonētām lēcām. Uz kājiņas metāliski dekoratīvi elementi un zīmola logo.

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Pieejamais atlikums 2
Ražotājs KENZO
Dzimums Sieviešu
Forma Kaķacs
Ietvara tips Pilns ietvars
Krāsa Krāsains
Materiāls Plastikāts
Lēcas platums (mm) 54
Deguna tiltiņš (mm) 18
Kājiņas garums (mm) 140