Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Kate Spade Kate Spade EMMYLOUS-0S4T Kate Spade EMMYLOUS-0S4T picture Kate Spade zīmols ir kā malks svaiga gaisa modes industrijā. Kate Spade aksesuāri ir guvuši milzīgu atsaucību un popularitāti savienojot klasiskas formas ar jaunākajām tendencēm. Īpaši populāras ir zīmola somiņas. Zīmols izaicina savus sekotājus pārbaudīt viņu drosmes robežas ar enerģisku izskatu.    199.0059.70
-70%

Kate
Spade EMMYLOUS-0S4T

€59.70
€199.00
Daudzums Cena Summa
€59.70 €59.70
Summa: €59.70 Ietaupījums:€139.30
Pirkt

Kate Spade zīmols ir kā malks svaiga gaisa modes industrijā. Kate Spade aksesuāri ir guvuši milzīgu atsaucību un popularitāti savienojot klasiskas formas ar jaunākajām tendencēm. Īpaši populāras ir zīmola somiņas. Zīmols izaicina savus sekotājus pārbaudīt viņu drosmes robežas ar enerģisku izskatu.   

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Kate Spade
Dzimums Sieviešu
Forma Kantaina
Ietvara tips Pilns ietvars
Krāsa Melns
Materiāls Plastikāts
Lēcas platums (mm) 51
Deguna tiltiņš (mm) 21
Kājiņas garums (mm) 135