Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

0

Pirkumu gorzs

Pirkumu gorzs

John Varvatos John Varvatos V604UF-BLACK John Varvatos V604UF-BLACK picture Glancēts plastikāta ietvars melnā krāsā. Odere raiba ar pelēkiem un brūniem lāsumiem. Kājiņu nobeigumos dekoratīvi metāla elementi ar iegravētiem zīmola simboliem. Metālisk deguna balsts ar reljefu gravējumu. Lēcu tonis pelēks. Lēcu iekšpusē dzidrinātais pārklājums, kas uzlabo redzes kvalitāti. 339.00169.50
-50%

John
Varvatos V604UF-BLACK

€169.50
€339.00
Daudzums Cena Summa
€169.50 €169.50
Summa: €169.50 Tu ietaupi:€169.50
Pirkt

Glancēts plastikāta ietvars melnā krāsā. Odere raiba ar pelēkiem un brūniem lāsumiem. Kājiņu nobeigumos dekoratīvi metāla elementi ar iegravētiem zīmola simboliem. Metālisk deguna balsts ar reljefu gravējumu. Lēcu tonis pelēks. Lēcu iekšpusē dzidrinātais pārklājums, kas uzlabo redzes kvalitāti.

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Tev ir acis, lai varētu izbaudīt krāsainās debesis. Izbaudi! Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Tomēr, ja tev apnīk mūsu centība un atbalsts - viss kārtībā. Pirkumi, kuri atgrietzi 14 dienu laikā, samaksāto saņem atpakaļ.

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs John Varvatos
Dzimums Vīriešu
Krāsa Melns
Forma Kantaina
Materiāls Plastikāts
Ietvara tips Pilns ietvars
Lēcas platums (mm) 52
Deguna tiltiņš (mm) 22
Kājiņas garums (mm) 150