Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

0

Pirkumu gorzs

Pirkumu gorzs

Jimmy Choo OLAS-1GZU3 Jimmy Choo OLAS-1GZU3 picture Malaiziešu izcelsmes apavu meistars Jimmy Choo visā pasaulē pazīstams ar zīmola kvalitāti un neparasto stila izjūtu. Jimmy Choo brilles ir tikpat stilistiski izsmalcinātas kā meistara darinātās kurpes. Dizains pārsvarā ir ieturēts, taču vienmēr moderns. Daudz tiek izmantoti akmeņi, spīdumi un dažādi dekoratīvie elementi, kas brilles padara sievišķīgas un pieprasītas. Glancēts puscaurspīdīga plastikāta ietvars zilā krāsā. Samērā platas kājiņas, kuru dizains papildināts ar zīmolam raksturīgajiem akmeņiem. Lēcu forma ieapaļa, kuru vizuāli pagarina rāmja ārējie stūrīši. Lēcu tonis graduāls zilpelēks. 379.00189.50
-50%

Jimmy
Choo OLAS-1GZU3

€189.50
€379.00
Daudzums Cena Summa
€189.50 €189.50
Summa: €189.50 Tu ietaupi:€189.50
Pirkt

Malaiziešu izcelsmes apavu meistars Jimmy Choo visā pasaulē pazīstams ar zīmola kvalitāti un neparasto stila izjūtu. Jimmy Choo brilles ir tikpat stilistiski izsmalcinātas kā meistara darinātās kurpes. Dizains pārsvarā ir ieturēts, taču vienmēr moderns. Daudz tiek izmantoti akmeņi, spīdumi un dažādi dekoratīvie elementi, kas brilles padara sievišķīgas un pieprasītas.

Glancēts puscaurspīdīga plastikāta ietvars zilā krāsā. Samērā platas kājiņas, kuru dizains papildināts ar zīmolam raksturīgajiem akmeņiem. Lēcu forma ieapaļa, kuru vizuāli pagarina rāmja ārējie stūrīši. Lēcu tonis graduāls zilpelēks.

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Tev ir acis, lai varētu izbaudīt krāsainās debesis. Izbaudi! Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Tomēr, ja tev apnīk mūsu centība un atbalsts - viss kārtībā. Pirkumi, kuri atgrietzi 14 dienu laikā, samaksāto saņem atpakaļ.

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā