Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

0

Pirkumu gorzs

Pirkumu gorzs

Jimmy Choo Jimmy Choo CORAS-KLQ1C Jimmy Choo CORAS-KLQ1C picture Malaiziešu izcelsmes apavu meistars Jimmy Choo visā pasaulē pazīstams ar zīmola kvalitāti un neparasto stila izjūtu. Jimmy Choo brilles ir tikpat stilistiski izsmalcinātas kā meistara darinātās kurpes. Dizains pārsvarā ir ieturēts, taču vienmēr moderns. Daudz tiek izmantoti akmeņi, spīdumi un dažādi dekoratīvie elementi, kas brilles padara sievišķīgas un pieprasītas. Klasiskas kantainas formas glancēts balts ietvars. Uz kājiņām zīmolam raksturīgie spīdumi sudraba krāsā. Lēcu tonis graduāls pelēks. 379.00189.50
-50%

Jimmy
Choo CORAS-KLQ1C

€189.50
€379.00
Daudzums Cena Summa
€189.50 €189.50
Summa: €189.50 Tu ietaupi:€189.50
Pirkt

Malaiziešu izcelsmes apavu meistars Jimmy Choo visā pasaulē pazīstams ar zīmola kvalitāti un neparasto stila izjūtu. Jimmy Choo brilles ir tikpat stilistiski izsmalcinātas kā meistara darinātās kurpes. Dizains pārsvarā ir ieturēts, taču vienmēr moderns. Daudz tiek izmantoti akmeņi, spīdumi un dažādi dekoratīvie elementi, kas brilles padara sievišķīgas un pieprasītas.

Klasiskas kantainas formas glancēts balts ietvars. Uz kājiņām zīmolam raksturīgie spīdumi sudraba krāsā. Lēcu tonis graduāls pelēks.

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Tev ir acis, lai varētu izbaudīt krāsainās debesis. Izbaudi! Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Tomēr, ja tev apnīk mūsu centība un atbalsts - viss kārtībā. Pirkumi, kuri atgrietzi 14 dienu laikā, samaksāto saņem atpakaļ.

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Jimmy Choo
Dzimums Sieviešu
Krāsa Balts
Forma Kantaina
Materiāls Plastikāts
Ietvara tips Pilns ietvars
Lēcas platums (mm) 56
Deguna tiltiņš (mm) 16
Kājiņas garums (mm) 135