Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Outlet Optika Hūdijs Lauva Hūdijs Lauva picture Izvēloties hūdiju, ieteicamas divas pareizās izvēles. 1) Ņem droši vienu izmēru par lielu. Tā, lai tajā patiesi var noslēpties. 2) Ņem droši vienu izmēru par mazu. Tā, lai tajā var izcelties un izrādīties. Nerekomendējam izvēlēties pareizo - atbilstošo izmēru, ko citi raksturo ar vārdiem - “kā uzliets”.   Kas mūsu hūdijam virsū? Modei nav dzimuma. Lauva šim ir riktīgi kārtīgs apliecinājums. Kā gan savādāk, ja visu zvēru karalim - lauvai mēs esam piešķīruši siev. dzimti. Turklāt, ja mēs skolā nebūtu mācījušies dabas zinības, tad pirmo reizi, ieraugot lauvas tēviņu ar skaisti kuplo frizūru, noteikti padomātu, ka šī skaistule ir mātīte. Noteikti!    Par materiālu Visi pārdošanā pieejamie apģērbi ir ražoti saskaņā ar augstākajiem starptautiskajiem sociālajiem, ētiskajiem un vides standartiem.  Tie ir ražoti ar patiesu cieņu pret cilvēku un planētu, ko apliecina arī neskaitāmi sertifikāti, jo tieši tas ir veids, kā izgatavot atbildīgāko apģērbu, ko uzņēmums NEUTRAL spēj. Tas neglābj pasauli. Tas nepadara mūs labākus. Bet tas ir saprātīgi. 35.0035.00

Hūdijs Lauva

€35 .00

Izvēloties hūdiju, ieteicamas divas pareizās izvēles. 1) Ņem droši vienu izmēru par lielu. Tā, lai tajā patiesi var noslēpties. 2) Ņem droši vienu izmēru par mazu. Tā, lai tajā var izcelties un izrādīties. Nerekomendējam izvēlēties pareizo - atbilstošo izmēru, ko citi raksturo ar vārdiem - “kā uzliets”.

 

Kas mūsu hūdijam virsū?

Modei nav dzimuma. Lauva šim ir riktīgi kārtīgs apliecinājums. Kā gan savādāk, ja visu zvēru karalim - lauvai mēs esam piešķīruši siev. dzimti. Turklāt, ja mēs skolā nebūtu mācījušies dabas zinības, tad pirmo reizi, ieraugot lauvas tēviņu ar skaisti kuplo frizūru, noteikti padomātu, ka šī skaistule ir mātīte. Noteikti! 

 

Par materiālu

Visi pārdošanā pieejamie apģērbi ir ražoti saskaņā ar augstākajiem starptautiskajiem sociālajiem, ētiskajiem un vides standartiem.  Tie ir ražoti ar patiesu cieņu pret cilvēku un planētu, ko apliecina arī neskaitāmi sertifikāti, jo tieši tas ir veids, kā izgatavot atbildīgāko apģērbu, ko uzņēmums NEUTRAL spēj. Tas neglābj pasauli. Tas nepadara mūs labākus. Bet tas ir saprātīgi.

Daudzums Izmērs Cena Summa
€35.00 €35.00
Summa: €35.00
Pirkt

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Piegādes laiks 2-4 nedēļas
Ražotājs Outlet Optika