Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

0

Pirkumu gorzs

Pirkumu gorzs

Guess Guess GU7421-81Z Guess GU7421-81Z picture Guess ir divu brāļu radīts zīmols, kas ieguvis plašu popularitāti ne tikai savā dzimtenē ASV, bet visā pasaulē. Guess brilles vienmēr būs pieprasītas, spilgtas, modernas un izteiksmīgas. Domātas cilvēkiem, kas spēj rast līdzsvaru starp modes fantāziju un reālo dzīvi. Metāla ietvars sudraba krāsā ar tumši violetiem elementiem. Lēcu tonis pelēks. Uz lēcām spoguļpārklājums, kas pārlejas no rozā uz dzeltenu krāsu. 178.0071.20
-60%

Guess
GU7421-81Z

€71.20
€178.00
Daudzums Cena Summa
€71.20 €71.20
Summa: €71.20 Tu ietaupi:€106.80
Pirkt

Guess ir divu brāļu radīts zīmols, kas ieguvis plašu popularitāti ne tikai savā dzimtenē ASV, bet visā pasaulē. Guess brilles vienmēr būs pieprasītas, spilgtas, modernas un izteiksmīgas. Domātas cilvēkiem, kas spēj rast līdzsvaru starp modes fantāziju un reālo dzīvi.

Metāla ietvars sudraba krāsā ar tumši violetiem elementiem. Lēcu tonis pelēks. Uz lēcām spoguļpārklājums, kas pārlejas no rozā uz dzeltenu krāsu.

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Guess
Dzimums Sieviešu
Krāsa Krāsains
Forma Apaļa
Materiāls Metāls
Ietvara tips Pilns ietvars
Lēcas platums (mm) 53
Deguna tiltiņš (mm) 21
Kājiņas garums (mm) 135