Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

0

Pirkumu gorzs

Pirkumu gorzs

Guess GU2510-090 Guess GU2510-090 picture Guess ir divu brāļu radīts zīmols, kas ieguvis plašu popularitāti ne tikai savā dzimtenē ASV, bet visā pasaulē. Guess brilles vienmēr būs pieprasītas, spilgtas, modernas un izteiksmīgas. Domātas cilvēkiem, kas spēj rast līdzsvaru starp modes fantāziju un reālo dzīvi. Glancēts plastikāta ietvars tumši zilā krāsā. Odere no puscaurspīdīga plastikāta piesātinātā zaļā tonī. Kājiņās apvienota tumši zila krāsa ar reljefu rakstu un salātzaļa krāsa. Uz kājiņām dekoratīvs metāla G burts. 178.0089.00

Guess GU2510-090

-50%

Guess
GU2510-090

€89.00
€178.00

Guess ir divu brāļu radīts zīmols, kas ieguvis plašu popularitāti ne tikai savā dzimtenē ASV, bet visā pasaulē. Guess brilles vienmēr būs pieprasītas, spilgtas, modernas un izteiksmīgas. Domātas cilvēkiem, kas spēj rast līdzsvaru starp modes fantāziju un reālo dzīvi.

Glancēts plastikāta ietvars tumši zilā krāsā. Odere no puscaurspīdīga plastikāta piesātinātā zaļā tonī. Kājiņās apvienota tumši zila krāsa ar reljefu rakstu un salātzaļa krāsa. Uz kājiņām dekoratīvs metāla G burts.

Guess GU2510-090

€ 89
ZEISS Single Vision 1.5 Dura Vision Platinum

Ietvars ar standarta indeksa plastikāta lēcām ar augstākās kvalitātes dzidrināto klājumu, kas sniedz izcilu gaismas caurlaidību, ērtu lēcas kopšanu, kā arī aizsargā lēcu no skrāpējumiem. Klājumam ir viegli zilgans tonis.

€ 207.9
ZEISS Single Vision 1.5 Blue Protect

Ietvars ar standarta indeksa plastikāta lēcām ar augstākās kvalitātes dzidrināto klājumu, kas papildus bloķē zilo gaismu.

€ 218.9
ZEISS Photofusion 1.5 Dura Vision Platinum

Ietvars ar standarta indeksa fotohromajām jeb hameleona tipa plastikāta lēcām. Šīs lēcas reaģē uz ultravioleto starojumu.

€ 273.9
ZEISS Single Vision 1.67 AS Dura Vision Platinum

Ietvars ar augsta indeksa, plānināta plastikāta lēcām, kas ir līdz pat 35% plānākas un vieglākas. Lēcas asfēriskais dizains nodrošina skaidrāku redzi.

€ 284
€89.00
€89.00
Summa: €89.00 Tu ietaupi:€89.00
Pirkt

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Tev ir acis, lai varētu izbaudīt krāsainās debesis. Izbaudi! Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Tomēr, ja tev apnīk mūsu centība un atbalsts - viss kārtībā. Pirkumi, kuri atgrietzi 14 dienu laikā, samaksāto saņem atpakaļ.

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā