Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

0

Pirkumu gorzs

Pirkumu gorzs

Guess Guess GF0273-68C Guess GF0273-68C picture Guess ir divu brāļu radīts zīmols, kas ieguvis plašu popularitāti ne tikai savā dzimtenē ASV, bet visā pasaulē. Guess brilles vienmēr būs pieprasītas, spilgtas, modernas un izteiksmīgas. Domātas cilvēkiem, kas spēj rast līdzsvaru starp modes fantāziju un reālo dzīvi. Sarkana metāla saulesbrille ar sudraba elementiem. Pakāpensiki tonētas lēcas pelēkā krāsā. Sudrabotas kājiņas ar zīmola logo. 178.0071.20
-60%

Guess
GF0273-68C

€71.20
€178.00
Daudzums Cena Summa
€71.20 €71.20
Summa: €71.20 Ietaupījums:€106.80
Pirkt

Guess ir divu brāļu radīts zīmols, kas ieguvis plašu popularitāti ne tikai savā dzimtenē ASV, bet visā pasaulē. Guess brilles vienmēr būs pieprasītas, spilgtas, modernas un izteiksmīgas. Domātas cilvēkiem, kas spēj rast līdzsvaru starp modes fantāziju un reālo dzīvi.

Sarkana metāla saulesbrille ar sudraba elementiem. Pakāpensiki tonētas lēcas pelēkā krāsā. Sudrabotas kājiņas ar zīmola logo.

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Pieejamais atlikums 1
Ražotājs Guess
Dzimums Sieviešu
Krāsa Sarkans
Forma Kaķacs
Materiāls Metāls
Ietvara tips Pilns ietvars
Lēcas platums (mm) 58
Deguna tiltiņš (mm) 16
Kājiņas garums (mm) 135