Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Cooper vision Frequency Xcel Toric Frequency Xcel Toric picture Kontaktlēcu ražotāja Cooper Vision piedāvātās Frequency Xcel Toric ir mēneša kontaktlēcas, kas paredzētas astigmātisma koriģēšanai. Šīs toriskās kontaktlēcas ir veidotas no hidrogēla materiāla, tāpēc lietojamas tikai dienas režīmā. Ražošanā tiek izmantota patentētā UltraSync tehnoloģija, kas nodrošina labāku stabilitāti un minimālas lēcas rotācijas iespējas. Tiek piedāvāts plašākais stiprumu un cilindru kombināciju diapazons. Kontaktlēcas ir tonētas gaiši zilā krāsā, lai lēcu ielikšana un izņemšana kontaktlēcu konteinerā nesagādātu papildus problēmas.Kontaktlēcas ir plānas un ieteicamas cilvēkiem ar īpaši augstām redzes kvalitātes prasībām. 1095 0.000.00

Frequency Xcel Toric

Kontaktlēcu ražotāja Cooper Vision piedāvātās Frequency Xcel Toric ir mēneša kontaktlēcas, kas paredzētas astigmātisma koriģēšanai. Šīs toriskās kontaktlēcas ir veidotas no hidrogēla materiāla, tāpēc lietojamas tikai dienas režīmā. Ražošanā tiek izmantota patentētā UltraSync tehnoloģija, kas nodrošina labāku stabilitāti un minimālas lēcas rotācijas iespējas. Tiek piedāvāts plašākais stiprumu un cilindru kombināciju diapazons. Kontaktlēcas ir tonētas gaiši zilā krāsā, lai lēcu ielikšana un izņemšana kontaktlēcu konteinerā nesagādātu papildus problēmas.
Kontaktlēcas ir plānas un ieteicamas cilvēkiem ar īpaši augstām redzes kvalitātes prasībām.

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Piegādes laiks 2-4 nedēļas
Ražotājs Cooper vision
Lietošanas režīms Dienas
Materiāls Metaphilcon A
Ūdens saturs 55%
Lietošanas laiks
Centra biezums, mm 0.07
Schalcon Lacrime ar malvu
€ 3.95
BioTwin
€ 9.95