Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

0

Pirkumu gorzs

Pirkumu gorzs

Escada Escada VES873-0589 Escada VES873-0589 picture Escada zīmols ietver sevī mūsdienu eleganci, vēsu šarmu un juteklisko sievišķību. Katrā Escadas kolekcijā ekskluzīvas, burvīgās krāsu paletes izceļ aktuālās sezonas tendences. Escada brilles ir dinamiskas savā stilā un iemieso Escada jaunā modes virziena vilinošo sievišķību sievietēm, kas vēlas izcelt savu unikalitāti. Glancēts metāla ietvars ar neilona stīgu, kas vizuāli ietvaru padara vieglāku. Metāla kājiņas ar dažādu faktūru sudraba kvadrātiem. 229.00137.40
-40%

Escada
VES873-0589

€137.40
€229.00

Escada zīmols ietver sevī mūsdienu eleganci, vēsu šarmu un juteklisko sievišķību. Katrā Escadas kolekcijā ekskluzīvas, burvīgās krāsu paletes izceļ aktuālās sezonas tendences. Escada brilles ir dinamiskas savā stilā un iemieso Escada jaunā modes virziena vilinošo sievišķību sievietēm, kas vēlas izcelt savu unikalitāti.

Glancēts metāla ietvars ar neilona stīgu, kas vizuāli ietvaru padara vieglāku. Metāla kājiņas ar dažādu faktūru sudraba kvadrātiem.

Izvēlies briļu ietvara lēcas
 • Dzidrinātas briļļu lēcas - BEZ MAKSAS
  1.5 (standarta) biezuma lēcas ar kvalitatīvu dzidrināto klājumu, kas sniedz labu gaismas caurlaidību. Lēcai ir viegli zaļgans atspīdums.
  € 0.00
 • Dzidrinātas briļļu lēcas ar multi klājumiem
  1.5 (standarta) biezuma lēcas ar multi klājumiem - lēcas mazāk skrāpējas, ir viegli notīrāmas un ātrāk atsvīst, sniedz labu gaismas caurlaidību. Lēcai ir viegli zaļgans atspīdums.
  € 24.00
 • Briļļu lēcas datora un viedierīču lietotājiem
  1.5 (standarta) biezuma lēcas ar zilo gaismu bloķējošo filtru, kas īpaši piemērotas lietošanai pie datora, citām viedierīcēm vai iekštelpās ar mākslīgo apgaismojumu.
  € 24.00
 • Fotohromās briļļu lēcas - “hameleoni”
  Vācu ražotāja Zeiss lēcas, kas reaģē uz UV starojumu - iekštelpās ir caurspīdīgas, bet, izejot ārā, tās kļūst tumšas, kā arī nodrošina pilnīgu aizsardzību pret UV starojumu.
  € 65.00
 • Plāninātas briļļu lēcas ar DVP klājumu
  Plāninātas (1.67 indeksa) Vācu ražotāja Zeiss briļļu lēcas. Īpaši ieteicamas, ja korekcija ir lielāka par +/- 3.00. Tās ir līdz pat 35% plānākas un vieglākas.
  € 75.00
Brilles pāredzētas:

Stiprums (SPH) Starpzīlīšu attālums Cilindrs (CYL) Ass (AXIS)
€137.40
€137.40
Summa: €137.40
Pirkt

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Tev ir acis, lai varētu izbaudīt krāsainās debesis. Izbaudi! Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Tomēr, ja tev apnīk mūsu centība un atbalsts - viss kārtībā. Pirkumi, kuri atgrietzi 14 dienu laikā, samaksāto saņem atpakaļ.

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Escada
Dzimums Sieviešu
Krāsa Metālisks
Forma Kantaina
Materiāls Metāls
Ietvara tips Stīgas brille
Lēcas platums (mm) 54
Deguna tiltiņš (mm) 16
Kājiņas garums (mm) 140