Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Cooper vision Frequency 55 Aspheric Frequency 55 Aspheric picture Cooper Vision Frequency 55 asfēriskās lēcas ir mēneša lietošanas režīma lēcas, kuras nodrošina augtsu redzes kvaitāti, koncentrējoties uz acs fokālo punktu, nevis uz visu aci. Asfēriskais dizains sniedz izcilu redzi un izšķirtspēju, kā arī redzes dziļumu. Ar Frequency 55 asfēriskajām lēcām jūs izbaudīsiet augstu redzes kvalitati, vieglu kopšanu un izcilu komfortu.   178 0.000.00

Frequency 55 Aspheric

Cooper Vision Frequency 55 asfēriskās lēcas ir mēneša lietošanas režīma lēcas, kuras nodrošina augtsu redzes kvaitāti, koncentrējoties uz acs fokālo punktu, nevis uz visu aci. Asfēriskais dizains sniedz izcilu redzi un izšķirtspēju, kā arī redzes dziļumu. Ar Frequency 55 asfēriskajām lēcām jūs izbaudīsiet augstu redzes kvalitati, vieglu kopšanu un izcilu komfortu.

 

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Cooper vision
Lietošanas režīms Dienas
Materiāls Methafilcon A
Ūdens saturs 55%
DK/L, DK/T 19
Lietošanas laiks
Centra biezums, mm 0.09
ReFresh Eyes Smart monthly
€ 28.72
BioTwin
€ 9.95