Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

0

Pirkumu gorzs

Pirkumu gorzs

Daniel Hechter Daniel Hechter DHS161-6 Daniel Hechter DHS161-6 picture Daniel Hechter zīmola filozofija – savoir vivre – māksla dzīvot skaisti, atspoguļojas katrā kolekcijā. Cilvēki, kas dod priekšroku šim zīmolam ir mūsdienīgi, atvērti, demonstrē savu noteiktu stilu un vienmēr ir soli priekšā laikam. Austrijā ražotās brilles ir ļoti labas kvalitātes ar smalki izstrādātām un pārdomātām detaļām. 179.0089.50
-50%

Daniel
Hechter DHS161-6

€89.50
€179.00
Daudzums Cena Summa
€89.50 €89.50
Summa: €89.50 Tu ietaupi:€89.50
Pirkt

Daniel Hechter zīmola filozofija – savoir vivre – māksla dzīvot skaisti, atspoguļojas katrā kolekcijā. Cilvēki, kas dod priekšroku šim zīmolam ir mūsdienīgi, atvērti, demonstrē savu noteiktu stilu un vienmēr ir soli priekšā laikam. Austrijā ražotās brilles ir ļoti labas kvalitātes ar smalki izstrādātām un pārdomātām detaļām.

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Tev ir acis, lai varētu izbaudīt krāsainās debesis. Izbaudi! Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Tomēr, ja tev apnīk mūsu centība un atbalsts - viss kārtībā. Pirkumi, kuri atgrietzi 14 dienu laikā, samaksāto saņem atpakaļ.

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Daniel Hechter
Dzimums Sieviešu
Krāsa Pelēks
Forma Ovāla
Materiāls Kombinēti
Ietvara tips Pilns ietvars
Lēcas platums (mm) 47
Deguna tiltiņš (mm) 20
Kājiņas garums (mm) 140