Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Daniel Hechter Daniel Hechter DHS142-1 Daniel Hechter DHS142-1 picture Daniel Hechter zīmola filozofija – savoir vivre – māksla dzīvot skaisti, atspoguļojas katrā kolekcijā. Cilvēki, kas dod priekšroku šim zīmolam ir mūsdienīgi, atvērti, demonstrē savu noteiktu stilu un vienmēr ir soli priekšā laikam. Austrijā ražotās brilles ir ļoti labas kvalitātes ar smalki izstrādātām un pārdomātām detaļām. 179.0035.80
-80%

Daniel
Hechter DHS142-1

€35.80
€179.00
Daudzums Cena Summa
€35.80 €35.80
Summa: €35.80 Ietaupījums:€143.20
Pirkt

Daniel Hechter zīmola filozofija – savoir vivre – māksla dzīvot skaisti, atspoguļojas katrā kolekcijā. Cilvēki, kas dod priekšroku šim zīmolam ir mūsdienīgi, atvērti, demonstrē savu noteiktu stilu un vienmēr ir soli priekšā laikam. Austrijā ražotās brilles ir ļoti labas kvalitātes ar smalki izstrādātām un pārdomātām detaļām.

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Pieejamais atlikums 8
Ražotājs Daniel Hechter
Dzimums Sieviešu
Forma Kaķacs
Ietvara tips Stīgas brille
Krāsa Pelēks
Materiāls Metāls
Lēcas platums (mm) 52
Deguna tiltiņš (mm) 17
Kājiņas garums (mm) 140