Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Clearlab clearcolor vibrant clearcolor vibrant picture Clearcolor® pigmentam izmanto FDA aptriprinātas krāsvielas. Īpašais Invert Polsterējums (SIP) pasargā kontaktlēcu virsmu un aci no krāsvielām, sniedzot nepārspējamu lietošanas komfortu, lieliksu centrēšanu un izcilu optiku. Lēcām ir mutli-līkņu dizains, domāts asaru cirkulācijai, sniedzot lietotājām labāko acu komfortu, drošāko un valdzinošāko kosmētikso kontaktlēcu pieredzi šajā tirgū.  Clearcolor® piedāvā lietošanas pieredzi ikvienam - no pieticīgiem līdz neparastiem un ekstravagantiem toņiem. Gūsti labāko no optimālas kustības, komforta un neparasti skaistām acīm.         1151 from €14.32 to €17.9016.11

clearcolor vibrant

€16 .11
€17 .90

Clearcolor® pigmentam izmanto FDA aptriprinātas krāsvielas. Īpašais Invert Polsterējums (SIP) pasargā kontaktlēcu virsmu un aci no krāsvielām, sniedzot nepārspējamu lietošanas komfortu, lieliksu centrēšanu un izcilu optiku. Lēcām ir mutli-līkņu dizains, domāts asaru cirkulācijai, sniedzot lietotājām labāko acu komfortu, drošāko un valdzinošāko kosmētikso kontaktlēcu pieredzi šajā tirgū. 

Clearcolor® piedāvā lietošanas pieredzi ikvienam - no pieticīgiem līdz neparastiem un ekstravagantiem toņiem. Gūsti labāko no optimālas kustības, komforta un neparasti skaistām acīm.  

 

 

 

Izvēlies labāko piedāvājumu
Piegādes cena
Iepakojuma cena
Ietaupījums
Salīdzinot ar 1 iepakojuma cenu
Kopējā summa
1 iepak.
2 lēcas
Bezmaksas piegāde
€17 .90
€17.90
2 iepak.
4 lēcas
Bezmaksas piegāde
€16 .11
-10%
€32.22
4 iepak.
8 lēcas
Bezmaksas piegāde
€15 .22
-15%
€60.88
6 iepak.
12 lēcas
Bezmaksas piegāde
€14 .32
-20%
€85.92
Daudzums Stiprums (PWR) Bāzes izliekums (B.C.) Diametrs (DIA) Cena Summa
€16.11 €16.11

Summa: €16.11 Ietaupījums:€3.58
Pirkt
 

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Clearlab
Lietošanas režīms Dienas
Materiāls Polymacon
Ūdens saturs 38%
Lietošanas laiks
clearcolor 1-day
€ 0.00
BioDrop MD
€ 7.10