Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

0

Pirkumu gorzs

Pirkumu gorzs

Carrera Carrera CARRERA6013/S 8KT Carrera CARRERA6013/S 8KT picture Sākotnēji uzņēmums Carrera vairāk specializējās sporta briļļu ražošanā, lielāko uzsvaru liekot uz “maskām” gan slēpošanai, gan autosacīkstēm. Taču šodien Carrera briļļu klāstā ir arī moderni un inovatīvi ietvari un saulesbrilles gan sievietēm, gan vīriešiem. Lai gan sportiskais stils joprojām ir raksturīgākā Carrera briļļu iezīme. Glancēts puscaurspīdīga plastikāta ietvars bēšā krāsā. Kājiņas baltas. Lēcu tonis pelēks. Uz lēcām maigs violetas krāsas spoguļpārklājums (flash mirror). 218.0087.20
-60%

Carrera
CARRERA6013/S 8KT

€87.20
€218.00
Daudzums Cena Summa
€87.20 €87.20
Summa: €87.20 Tu ietaupi:€130.80
Pirkt

Sākotnēji uzņēmums Carrera vairāk specializējās sporta briļļu ražošanā, lielāko uzsvaru liekot uz “maskām” gan slēpošanai, gan autosacīkstēm. Taču šodien Carrera briļļu klāstā ir arī moderni un inovatīvi ietvari un saulesbrilles gan sievietēm, gan vīriešiem. Lai gan sportiskais stils joprojām ir raksturīgākā Carrera briļļu iezīme.

Glancēts puscaurspīdīga plastikāta ietvars bēšā krāsā. Kājiņas baltas. Lēcu tonis pelēks. Uz lēcām maigs violetas krāsas spoguļpārklājums (flash mirror).

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Tev ir acis, lai varētu izbaudīt krāsainās debesis. Izbaudi! Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Tomēr, ja tev apnīk mūsu centība un atbalsts - viss kārtībā. Pirkumi, kuri atgrietzi 14 dienu laikā, samaksāto saņem atpakaļ.

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Carrera
Dzimums Unisex
Krāsa Pelēks
Forma Kantaina
Materiāls Plastikāts
Ietvara tips Pilns ietvars
Lēcas platums (mm) 54
Deguna tiltiņš (mm) 18
Kājiņas garums (mm) 145