Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

0

Pirkumu gorzs

Pirkumu gorzs

Bolon BOLON BJ5012-B92 BOLON BJ5012-B92 picture Bolon Eyewear ir briļļu zīmols, kas godina individualitāti, daudzveidību un personību. Modernizējot klasiskos briļļu stilus, jebkurš atradīs modeli, ko saukt par savējo. Ar savu rūpīgo dizainu un kompetenci Bolon Eyewear cenšas nodrošināt vieglumu, izturību un perfektu saderību. 0.000.00

BOLON
BJ5012-B92

€0.00

Bolon Eyewear ir briļļu zīmols, kas godina individualitāti, daudzveidību un personību. Modernizējot klasiskos briļļu stilus, jebkurš atradīs modeli, ko saukt par savējo. Ar savu rūpīgo dizainu un kompetenci Bolon Eyewear cenšas nodrošināt vieglumu, izturību un perfektu saderību.

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Pieejamais atlikums 1
Ražotājs Bolon
Dzimums Vīriešu
Krāsa Melns
Forma Kantaina
Materiāls Kombinēti
Ietvara tips Pilns ietvars
Lēcas platums (mm) 53
Deguna tiltiņš (mm) 18
Kājiņas garums (mm) 145