Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Cooper vision Biofinity XR Biofinity XR picture Kontaktlēcu ražotāja Cooper Vison tagad piedāvā pasūtīt lielās dioptrijas! Biofinity XR- jaunākās paaudzes mēneša silikonhidrogēla pagarinātas vai diennakts režīmā nēsājamas kontaktlēcas. Ar jaunākajām tehnoloģijām radītas III paaudzes silikonhidrogēla materiāla kontaktlēcas, kuras sniedz komfortu nēsājot gan dienas, gan nakts laikā, visa mēneša garumā. Garie silikona pavedieni nodrošina īpaši augstu skābekļa caurlaidību. Lielā skābekļa caurlaidība nodrošina zemu dehidratācijas un nosēdumu veidošanās līmeni. Patentēts apaļais malas dizains samazina starp kontaktlēcu un acs plakstiņu. *Lietojot kontaktlēcas nepārtrauktā lietošanas režīmā, iesakām tās regulāri- vismaz vienu reizi nedēļā, izņemt no acs un notīrīt, lai saglabātu maksimālu redzes komfortu! 664 from €44.32 to €55.4049.86

Biofinity XR

€49 .86
€55 .40

Kontaktlēcu ražotāja Cooper Vison tagad piedāvā pasūtīt lielās dioptrijas! Biofinity XR- jaunākās paaudzes mēneša silikonhidrogēla pagarinātas vai diennakts režīmā nēsājamas kontaktlēcas. Ar jaunākajām tehnoloģijām radītas III paaudzes silikonhidrogēla materiāla kontaktlēcas, kuras sniedz komfortu nēsājot gan dienas, gan nakts laikā, visa mēneša garumā. Garie silikona pavedieni nodrošina īpaši augstu skābekļa caurlaidību. Lielā skābekļa caurlaidība nodrošina zemu dehidratācijas un nosēdumu veidošanās līmeni. Patentēts apaļais malas dizains samazina starp kontaktlēcu un acs plakstiņu.

*Lietojot kontaktlēcas nepārtrauktā lietošanas režīmā, iesakām tās regulāri- vismaz vienu reizi nedēļā, izņemt no acs un notīrīt, lai saglabātu maksimālu redzes komfortu!

Izvēlies labāko piedāvājumu
Piegādes cena
Iepakojuma cena
Ietaupījums
Salīdzinot ar 1 iepakojuma cenu
Kopējā summa
2 iepak.
6 lēcas
Bezmaksas piegāde
€55 .40
€55.40
4 iepak.
12 lēcas
Bezmaksas piegāde
€49 .86
-10%
€99.72
8 iepak.
24 lēcas
Bezmaksas piegāde
€47 .09
-15%
€188.36
12 iepak.
36 lēcas
Bezmaksas piegāde
€44 .32
-20%
€265.92
Daudzums Stiprums (PWR) Bāzes izliekums (B.C.) Diametrs (DIA) Cena Summa
€49.86 €49.86
€49.86 €49.86
Summa: €99.72 Ietaupījums:€11.08
Pirkt
 

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Cooper vision
Lietošanas režīms Diennakts
Materiāls Aquaform (Comfilcon A)
Ūdens saturs 48%
DK/L, DK/T 160
Lietošanas laiks
BioDrop MD
€ 7.10
BioTwin
€ 9.95