Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Cooper vision Biofinity Toric Biofinity Toric picture Kontaktlēcu ražotāja Cooper Vision piedāvātās Biofinity Toric kontaktlēcas ir toriskās mēneša kontaktlēcas, kas veidotas no silikonhidrogēla materiāla. To ražošanā tiek izmantots jaunākās paaudzes silikonhidrogēla grupas materiāls "Aquaform", kas dabiski piesaista ūdeni un nodrošina augstu ūdens saturu kontaktlēcā. Salīdzinot ar citām silikonhidrogēla grupas kontaktlēcām, Biofinity toriskajās lēcās ir lielākais ūdens saturs apvienojumā ar augstu skābekļa caurlaidību, turklāt kontaktlēcas ir elastīgākas un virsmas papildus mitrināšana nav nepieciešama. Asfēriska lēcas priekšējā virsma nodrošina labāku redzes asumu. Optimizēts mugurējās virsmas dizains apvienojumā ar plānu lēcas profilu un „apaļās malas” dizainu - mazākam konjunktīvas un radzenes kairinājumam un komfortam visa mēneša garumā.  143 from €28.40 to €35.5031.95

Biofinity Toric

€31 .95
€35 .50

Kontaktlēcu ražotāja Cooper Vision piedāvātās Biofinity Toric kontaktlēcas ir toriskās mēneša kontaktlēcas, kas veidotas no silikonhidrogēla materiāla. To ražošanā tiek izmantots jaunākās paaudzes silikonhidrogēla grupas materiāls "Aquaform", kas dabiski piesaista ūdeni un nodrošina augstu ūdens saturu kontaktlēcā. Salīdzinot ar citām silikonhidrogēla grupas kontaktlēcām, Biofinity toriskajās lēcās ir lielākais ūdens saturs apvienojumā ar augstu skābekļa caurlaidību, turklāt kontaktlēcas ir elastīgākas un virsmas papildus mitrināšana nav nepieciešama. Asfēriska lēcas priekšējā virsma nodrošina labāku redzes asumu. Optimizēts mugurējās virsmas dizains apvienojumā ar plānu lēcas profilu un „apaļās malas” dizainu - mazākam konjunktīvas un radzenes kairinājumam un komfortam visa mēneša garumā. 

Izvēlies labāko piedāvājumu
Piegādes cena
Iepakojuma cena
Ietaupījums
Salīdzinot ar 1 iepakojuma cenu
Kopējā summa
1 iepak.
3 lēcas
Bezmaksas piegāde
€35 .50
€35.50
2 iepak.
6 lēcas
Bezmaksas piegāde
€31 .95
-10%
€63.90
4 iepak.
12 lēcas
Bezmaksas piegāde
€30 .18
-15%
€120.72
6 iepak.
18 lēcas
Bezmaksas piegāde
€28 .40
-20%
€170.40
Daudzums Stiprums (PWR) Bāzes izliekums (B.C.) Diametrs (DIA) Cilindrs (CYL) Ass (AXIS) Cena Summa
€31.95 €31.95
€31.95 €31.95
Summa: €63.90 Ietaupījums:€7.10
Pirkt
 

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Piegādes laiks 2-4 nedēļas
Ražotājs Cooper vision
Lietošanas režīms Pagarinātās
Materiāls comfilcon A
Ūdens saturs 48%
DK/L, DK/T 128
Lietošanas laiks
Centra biezums, mm 0.11
BioDrop MD
€ 7.10
BioTwin
€ 9.95