Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Cooper vision Biofinity Multifocal Biofinity Multifocal picture Kontaktlēcu ražotājs Cooper Vison piedāvā silikonhidrogēla materiāla kontaktlēcas Biofinity Multifocal, lietojamas pagarinātā lietošanas režīmā. Esam sagaidījuši ko īpašu multifokālu kontaktlēcu tirgū un varam iepriecināt kontaktlēcu lietotājus, kas šo produktu ir atzinuši par savējo, taču lasīšanai papildus izmanto brilles. Šo kontaktlēcu ražošanā tiek izmantots jaunākās paaudzes silikonhidrogēla grupas materiāls "Aquaform", kas dabiski piesaista ūdeni un nodrošina augstu ūdens saturu kontaktlēcā. Salīdzinot ar citām silikonhidrogēla grupas multifokālajām kontaktlēcām, Biofinity multifocal lēcās ir lielākais ūdens saturs apvienojumā ar augstu skābekļa caurlaidību, turklāt kontaktlēcas ir elastīgākas un virsmas papildus mitrināšana nav nepieciešama. Iesakām noriskēt menedžeriem, lektoriem, autovadītājiem, pārdošanas konsultantiem, apsargiem un policistiem... visiem tiem, kuru ikdiena nav saistīta ar palielinātu redzes slodzi pie datora!   1113 from €39.20 to €49.0044.10

Biofinity Multifocal

€44 .10
€49 .00

Kontaktlēcu ražotājs Cooper Vison piedāvā silikonhidrogēla materiāla kontaktlēcas Biofinity Multifocal, lietojamas pagarinātā lietošanas režīmā. Esam sagaidījuši ko īpašu multifokālu kontaktlēcu tirgū un varam iepriecināt kontaktlēcu lietotājus, kas šo produktu ir atzinuši par savējo, taču lasīšanai papildus izmanto brilles.

Šo kontaktlēcu ražošanā tiek izmantots jaunākās paaudzes silikonhidrogēla grupas materiāls "Aquaform", kas dabiski piesaista ūdeni un nodrošina augstu ūdens saturu kontaktlēcā. Salīdzinot ar citām silikonhidrogēla grupas multifokālajām kontaktlēcām, Biofinity multifocal lēcās ir lielākais ūdens saturs apvienojumā ar augstu skābekļa caurlaidību, turklāt kontaktlēcas ir elastīgākas un virsmas papildus mitrināšana nav nepieciešama.

Iesakām noriskēt menedžeriem, lektoriem, autovadītājiem, pārdošanas konsultantiem, apsargiem un policistiem... visiem tiem, kuru ikdiena nav saistīta ar palielinātu redzes slodzi pie datora!

 

Izvēlies labāko piedāvājumu
Piegādes cena
Iepakojuma cena
Ietaupījums
Salīdzinot ar 1 iepakojuma cenu
Kopējā summa
1 iepak.
3 lēcas
Bezmaksas piegāde
€49 .00
€49.00
2 iepak
6 lēcas
Bezmaksas piegāde
€44 .10
-10%
€88.20
4 iepak.
12 lēcas
Bezmaksas piegāde
€41 .65
-15%
€166.60
6 iepak.
18 lēcas
Bezmaksas piegāde
€39 .20
-20%
€235.20
Daudzums Stiprums (PWR) Bāzes izliekums (B.C.) Diametrs (DIA) Aditīvs (ADD) Cena Summa
€44.10 €44.10
€44.10 €44.10
Summa: €88.20 Ietaupījums:€9.80
Pirkt
 

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Piegādes laiks 2-4 nedēļas
Ražotājs Cooper vision
Lietošanas režīms Pagarinātās
Materiāls Comfilicon A - AQUAFORM
Ūdens saturs 48%
DK/L, DK/T 128
Lietošanas laiks
Centra biezums, mm 0.1
BioDrop
€ 0.00