Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Piiloset BioDrop  BioDrop picture Vējš, saule, sāļš ūdens, sauss gaiss, dūmi, kā arī gaisa kondicionētājs un ilgstošs darbs pie datora, lasīšana var negatīvi ietekmēt kontaktlēcu lietošanu, radīt diskomforta sajūtu acīs. Piiloset piedāvā oftamoloģisko šķīdumu BioDrop cilvēkiem, kuri cieš no sausuma sajūtas acīs. Sauso acu simptoms parādās, ja acis neizstrādā pietiekami daudz asaru vai arī asaras pārāk ātri izžūst. Tā ir bieži sastopama situācija, kuras simptomus lielākoties var viegli novērst. Mitrinošais un lubricējošais Piiloset BioDrop ir bez konservantiem, tāpēc ir drošs un īpaši piemērots arī jutīgām acīm. Iepakojumā ir 5 vai 20 atkārtoti aiztaisāmas ampulas, katras tilpums ir 0,5 ml. Katrā ampulā ir apmēram 14 pilieni, un tās saturu paredzēts izlietot vienas dienas laikā, pat smagākos sausās acs ārstēšanas gadījumos. Iesakām visiem tiem, kurus sausuma sajūta acīs pārsteidz visnepiemērotākajos apstākļos, jo vienas dienas vienreizējais flakoniņš ir ērts līdzi nēsāšanai pat kabatā, ir īpaši drošs, ekoloģisks un sterils. 230 from €7.20 to €12.967.20

BioDrop

€7 .20

Vējš, saule, sāļš ūdens, sauss gaiss, dūmi, kā arī gaisa kondicionētājs un ilgstošs darbs pie datora, lasīšana var negatīvi ietekmēt kontaktlēcu lietošanu, radīt diskomforta sajūtu acīs. Piiloset piedāvā oftamoloģisko šķīdumu BioDrop cilvēkiem, kuri cieš no sausuma sajūtas acīs. Sauso acu simptoms parādās, ja acis neizstrādā pietiekami daudz asaru vai arī asaras pārāk ātri izžūst. Tā ir bieži sastopama situācija, kuras simptomus lielākoties var viegli novērst. Mitrinošais un lubricējošais Piiloset BioDrop ir bez konservantiem, tāpēc ir drošs un īpaši piemērots arī jutīgām acīm.

Iepakojumā ir 5 vai 20 atkārtoti aiztaisāmas ampulas, katras tilpums ir 0,5 ml. Katrā ampulā ir apmēram 14 pilieni, un tās saturu paredzēts izlietot vienas dienas laikā, pat smagākos sausās acs ārstēšanas gadījumos.

Iesakām visiem tiem, kurus sausuma sajūta acīs pārsteidz visnepiemērotākajos apstākļos, jo vienas dienas vienreizējais flakoniņš ir ērts līdzi nēsāšanai pat kabatā, ir īpaši drošs, ekoloģisks un sterils.

Izvēlies labāko piedāvājumu
Piegādes cena
Iepakojuma cena
Ietaupījums
Salīdzinot ar 1 iepakojuma cenu
Kopējā summa
20 ampulas
Bezmaksas piegāde
€7 .20
€7.20
40 ampulas
Bezmaksas piegāde
€12 .96
€25.92
Summa: €7.20
Pirkt
 

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Piiloset
BioDrop MD
€ 7.10