Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

0

Pirkumu gorzs

Pirkumu gorzs

Agatha Ruisa de la Prada Agatha Ruisa de la Prada AR61523-562 Agatha Ruisa de la Prada AR61523-562 picture Agatha Ruiz de la Prada ir viena no slavenākajām dizainerēm ne tikai dzimtajā Spānijā, bet arī uz starptautiskās modes dizaineru skatuves. Viņas drosmīgais un krāsaini radošais Visums atspoguļo viņas attieksmi pret dzīvi, kas ir pilna mīlestības, humora un optimisma. Šo elementu kombinācija caurstrāvo visus dizaineres mākslas darbus. Plastikāta ietvars rozā krāsā ar rozā un oranžu oderi. Metāla briļļu kājiņas ar zīmola uzrakstiem. 149.0089.40

Agatha Ruisa de la Prada AR61523-562

-40%

Agatha
Ruisa de la Prada AR61523-562

€89.40
€149.00

Agatha Ruiz de la Prada ir viena no slavenākajām dizainerēm ne tikai dzimtajā Spānijā, bet arī uz starptautiskās modes dizaineru skatuves. Viņas drosmīgais un krāsaini radošais Visums atspoguļo viņas attieksmi pret dzīvi, kas ir pilna mīlestības, humora un optimisma. Šo elementu kombinācija caurstrāvo visus dizaineres mākslas darbus.

Plastikāta ietvars rozā krāsā ar rozā un oranžu oderi. Metāla briļļu kājiņas ar zīmola uzrakstiem.

Agatha Ruisa de la Prada AR61523-562

€ 89.4
Briļļu lēcas ar dzidrināto un hidrofobo pārklājumu

Ietvars komplektā ar 1.5 (standarta) indeksa plastikāta lēcām ar kvalitatīvu dzidrināto klājumu, kas sniedz labu gaismas caurlaidību, kā arī nodrošina vieglāku un ērtāku lēcas kopšanu. Lēcai ir viegli zaļgans atspīdums

€ 144.4
Briļļu lēcas datora un viedierīču lietotājiem

Ietvars komplektā ar 1.5 (standarta) indeksa plastikāta lēcām ar zilo gaismu bloķējošo filtru, kas īpaši piemērotas lietošanai pie datora...

€ 154.4
Fotohromās briļļu lēcas

Ietvars komplektā ar 1.5 (standarta) indeksa fotohromajām hameleona tipa plastikāta lēcām. Šīs lēcas reaģē uz UV starojumu.

€ 197.34
Plāninātas briļļu lēcas ar dzidrināto pārklājumu

Ietvars komplektā ar augsta indeksa (1.67) plastikāta lēcām. Īpaši ieteicamas, ja korekcijas stiprums ir virs 3 Dioptrijām. Tās ir līdz pat 35% plānākas un estētiski vieglākas.

€ 197.34
€89.40
€89.40
Summa: €89.40 Tu ietaupi:€59.60
Pirkt

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Tev ir acis, lai varētu izbaudīt krāsainās debesis. Izbaudi! Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Tomēr, ja tev apnīk mūsu centība un atbalsts - viss kārtībā. Pirkumi, kuri atgrietzi 14 dienu laikā, samaksāto saņem atpakaļ.

Parametri

Piegādes laiks Ir noliktavā
Ražotājs Agatha Ruisa de la Prada
Dzimums Sieviešu
Krāsa Violets
Forma Apaļa
Materiāls Plastikāts
Ietvara tips Pilns ietvars
Lēcas platums (mm) 49
Deguna tiltiņš (mm) 20
Kājiņas garums (mm) 140