Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Saņem jaunumus e-pastā

Ja vēlies būt lietas kursā par mūsu jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadi savu e-pastu un spied OK.

Johnson & Johnson Acuvue Oasys for Astigmatism Acuvue Oasys for Astigmatism picture Acuvue Oasys for Astigmatism ir veidotas no silikonhidrogēla materiāla un paredzētas pagarinātai vai individuāli pielāgotai diennakts lietošanai. Pateicoties jaunākajiem zinātnes sasniegumiem un ražošanas tehnoloģijām, šajās kontaktlēcās lieliski sabalansētas vēl pirms vairākiem gadiem šķietami nesaskaņojamas kontaktlēcu īpašības: īpaši augsta skābekļa caurlaidība, īpaši mīksts materiāls, izturība pret nosēdumiem un efektīgākais ultravioleto staru filtrs, bloķē 90% UVA un 99% no UVB stariem. Acuvue Oasys for Astigmatism toriskajām kontaktlēcām ir īpašs lēcas balansa dizains ar četrām stabilizācijas zonām, kas ļauj kontaktlēcai noturēties savā vietā acu mirkšķināšanas laikā, kā arī atrodoties guļus stāvoklī. Kontaktlēcas ir viegli tonētas, lai tās varētu ieraudzīt konteinerā.             910 from €39.76 to €49.7044.73

Acuvue Oasys for Astigmatism

€44 .73
€49 .70

Acuvue Oasys for Astigmatism ir veidotas no silikonhidrogēla materiāla un paredzētas pagarinātai vai individuāli pielāgotai diennakts lietošanai. Pateicoties jaunākajiem zinātnes sasniegumiem un ražošanas tehnoloģijām, šajās kontaktlēcās lieliski sabalansētas vēl pirms vairākiem gadiem šķietami nesaskaņojamas kontaktlēcu īpašības: īpaši augsta skābekļa caurlaidībaīpaši mīksts materiāls, izturība pret nosēdumiem un efektīgākais ultravioleto staru filtrs, bloķē 90% UVA un 99% no UVB stariem. Acuvue Oasys for Astigmatism toriskajām kontaktlēcām ir īpašs lēcas balansa dizains ar četrām stabilizācijas zonām, kas ļauj kontaktlēcai noturēties savā vietā acu mirkšķināšanas laikā, kā arī atrodoties guļus stāvoklī. Kontaktlēcas ir viegli tonētas, lai tās varētu ieraudzīt konteinerā.

 

 

 

 

 

 

Izvēlies labāko piedāvājumu
Piegādes cena
Iepakojuma cena
Ietaupījums
Salīdzinot ar 1 iepakojuma cenu
Kopējā summa
1 iepak.
6 lēcas
Bezmaksas piegāde
€49 .70
€49.70
2 iepak.
12 lēcas
Bezmaksas piegāde
€44 .73
-10%
€89.46
4 iepak.
24 lēcas.
Bezmaksas piegāde
€42 .25
-15%
€169.00
6 iepak.
36 lēcas
Bezmaksas piegāde
€39 .76
-20%
€238.56
Daudzums Stiprums (PWR) Bāzes izliekums (B.C.) Diametrs (DIA) Cilindrs (CYL) Ass (AXIS) Cena Summa
€44.73 €44.73
€44.73 €44.73
Summa: €89.46 Ietaupījums:€9.94
Pirkt
 

Bezmaksas piegāde

Tu domāji: labākās cenas un nekādas piegādes maksas? Kas te notiek? Tiešām? Veic pasūtījumu pat uz Ungura ezeru vai jebkur citur. Piegādāsim Tavu pasūtījumu ar kurjeru, pa pastu vai uz pakomātu - nekādu problēmu. 

NAUDAS ATGRIEŠANA

Mēs parūpēsimies par tavām acīm kā neviens cits! Kā nekā palīdzam labāk ieraudzīt jau ilgus gadus! Bet, ja nu tomēr Tev kaut kas īsti nepatīk - viss kārtībā. Atgriez pirkumu un saņem naudu atpakaļ!

Parametri

Piegādes laiks 2-4 nedēļas
Ražotājs Johnson & Johnson
Lietošanas režīms Dienas
Materiāls senofilcon A
Ūdens saturs 38%
DK/L, DK/T 152
Lietošanas laiks
Centra biezums, mm 0.07
BioDrop MD
€ 7.10
BioTwin
€ 9.95